MENU

Recenzja slotu Angel or Devil

Angel or Devil to slot, który swój debiut miał kilka miesięcy temu, a mimo tego wciąż widnieje przy nim „gorący znaczek” kasyna Unibet świadczący o popularności tej gry. Co sprawia, że anielsko-diabelskie zastępy przykuwają do monitora uwagę graczy?

Angel or DevilNie ma tu żadnego jackpota, gier bonusowych też brakuje. Co zatem decyduje o popularności slotu Angel or Devil? Jest to z całą pewnością bardzo ciekawy system wyboru stylu jakim chcemy grać. Jest to jak na razie jedyny slot, w którym sami decydujemy czy chcemy mieć większe ale rzadsze wygrane czy też częstsze, acz mniejsze zwycięstwa. Co więcej, ten system sprawdza się znakomicie!

Zacznijmy jednak od początku. Gra to (nie)typowy slot. Od strony technicznej wszystko jest jednak standardowo. 20 wygrywających linii, 5 kolumn i 3 rzędy. Mamy symbole zwykłe od 10 do A, są też symbole graficzne. W kolumnach 2,3 i 4 znaleźć możemy także specjalne symbole A&D. 3 takie symbole gwarantują nam grę bonusową z darmowymi obrotami.

Darmowe obroty są w Angel or Devil wyjątkowe. Po każdym zakręceniu bębnami możemy wylosować jedną z czterech kart. Trzy z czterech kart „wrzucą” nam na planszę bonusowe symbole WILD by zwiększyły naszą wygraną. Czwarta karta to specjalny bonus, który zostaje na planszy do końca darmowych spinów.

Brzmi interesująco? Oczywiście, że tak, ale nie jest to rzecz, która by sprawiła, że anioły i demony były by tak popularne. Wyjątkowość tej gry zauważmy dopiero gdy bliżej przyjrzymy się jej mechanice. Gra ta bowiem pozwala nam określić w mniejszym bądź większym stopniu wielkość i częstotliwość naszych wygranych. Robi to na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to sposób iście klasyczny czyli wybranie pieniędzy ile chcemy przeznaczyć na zakład. W Angel or Devil możemy przeznaczyć od 1EUR aż do 100EUR na jeden zakład (lub innej waluty w jakiej gramy)! To duża kwota, przeznaczona z całą pewnością dla największych/najbogatszych (niepotrzebne skreślić) twardzieli. Prawdziwy wybór jednak mamy wtedy gdy przychodzi nam określić czy gramy w niebie lub piekle.

O co chodzi? Otóż na górze planszy widnieje suwak określający gdzie się w chwili obecnej znajdujemy – lewa strona suwaka to niebo, a prawa to piekło. W ten oto sposób mamy dwa różne symbole WILD – niebiański, który występuje częściej, ale nie jest mnożnikiem oraz piekielny – rzadszy, ale dodatkowo podwaja nasze wygrane. Suwak możemy przesuwać albo na lewą stronę, albo na stronę prawą. Suwak maksymalnie po lewej da nam same WILDy niebiańskie (znajdujące się na kolumnach 1,2,3), a suwak maksymalnie po prawej da nam same WILDy piekielne (znajdujące się na kolumnach 3,4,5). Bardzo dużym udogodnieniem jest plansza pokazująca jakie WILDy możemy wylosować przy konkretnym ustawieniu suwaka.

Nadchodzi zatem czas decyzji. Czy ty, drogi graczu jesteś aniołem czy diabłem? Sprawdź się i zobacz sam gdzie Twoje miejsce. Jedno jest jednak pewne – w Angel or Devil z całą pewnością warto zagrać!