MENU

Recenzja slotu Beach

Wakacje, plaża, morskie przygody. Wakacje dobiegły końca, dzieciaki zbierają się do szkoły, a ich rodzice do pracy. Na szczęście – dla tych starszych – nie musi to oznaczać pożegnania z morzem. Wszystko za sprawą nowego slotu Beach.

BeachBeach to najnowszy automat studia NETEntertainment, który już od kilku dni dostępny jest w największych kasynach internetowych – ComeOn, Betsson, Unibet czy CasinoEuro. Oprócz nowego wystroju, niesie również za sobą kilka interesujących nowości.

Pierwsze jednak co nam rzuca się w oczy to wspominany wygląd. Gra oprócz całkowicie nowego wystroju wprowadziła również nową animację. Rozgrywka dzieje się na plaży, a konkretniej na brzegu. Każdy „spin” uruchamia przyjemna dla oka animację, w której oglądamy przypływ morski wyrzucający na brzeg 15 symboli – 5 kolumn po trzy symbole w każdym. Z jednej strony jest to mała rzecz, która tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, z drugiej jednak – po prostu cieszy.

40 tysięcy monet do wygrania, 15 symboli i trzy symbole specjalne – tak można w dużym skrócie opisać Beach. Kolejną nowością tej gry są właśnie symbole, a konkretniej – symbole premiowane. Oczywiście mamy standardowe WILD i SCATTER – ten pierwszy to standardowy joker służący za symbol specjalny zastępujący każdy inny. SCATTER natomiast znajduje się w postaci dryfującego listu zamkniętego w butelce. Odpowiednia ilość symboli SCATTER na planszy pozwoli nam zdobyć Free Waves. Free Waves to nic innego jak Free Spins czyli darmowe obroty. Za jednym razem możemy wygrać nawet do kilkunastu darmowych spinów (w tym wypadku – darmowych fal). Te są natomiast uruchamiane automatycznie po naszej wygranej i rozgrywane na najwyższych stawkach.

Nowością jest trzeci symbol premiowany, OCTOPUS WILD. Octopus Wild występuje tylko i wyłącznie w 3 kolumnie (warto w tym miejscu zaznaczyć, że WILD i SCATTER znajdziemy wszędzie, ale nie w kolumnie trzeciej). Jest to urocza, fioletowa ośmiornica, która po pojawieniu się, zamieni miejscami dwa symbole tak aby sytuacja była dla nas jak najbardziej korzystna. Co więcej, wygraną, którą zdobędziemy z pomocą ośmiornicy otrzymamy pomnożoną przez dwa. Oczywiście zdarza się tak, że nawet zamiana miejscami dwóch symboli nie da nam zwycięstwa. Wtedy to, nasz fioletowy pomocnik przeczeka odpowiednią ilość kolejek, aż do momentu, w którym jego pomoc da nam zwycięstwo. Co prawda nie zaoferuje nam milionów, aczkolwiek jego pomoc jest przydatna i co najważniejsze – dosyć częsta.

Jak zdążyliście już się zorientować, Beach to slot, który nie posiada ani jackpota, ani specjalnych promocji, dzięki którym możemy stać się milionerami. Beach jest po prostu dobrą pozycją na przerwę pomiędzy większymi tytułami. I na tym poprzestaje swoją drogę rozwoju. Oczywiście nie oznacza to, że gra jest zła gdyż można przy niej spędzić naprawdę miłe chwile, ale świata z całą pewnością nie zawojuje. Niemniej jednak polecam. Polecam bo dawno się nie odprężyłem jak to udało mi się zrobić przy tym plażowym slocie. Tym bardziej, że jesień się zbliża, a wszystko wskazuje na to, że Beach będzie najlepszym sposobem na powrót do słonecznych dni.