MENU

Recenzja slotu Boom Brothers

Boom Brothers to gra, która swego czasu niewątpliwie wywołała niemałe zamieszanie. Przez długie tygodnie utrzymywała się na topowych miejscach w rankingach popularności. Nawet do dziś, w kilka miesięcy po premierze można zobaczyć właśnie Boom Brothers na banerach reklamowych. Gdzie leży sekret fenomenu tej gry?

Boom BrothersBez wątpienia, Boom Brothers to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów w każdym kasynie internetowym. Nic dziwnego. Cieszące oko animacje, oryginalny design, gry bonusowe oraz ogromne pieniądze do wygrania (mówimy tu o dziesiątkach tysięcy euro!). Mówiąc w dużym skrócie – Boom Brothers to kwintesencja gier popularnego studia NETEntertainment.

Bohaterami tejże gry są trzej bracia. Owi bracia to krasnoludy, które swoim wyglądem przypominają dzielnych brodaczy rodem z najpopularniejszej gry MMORPG, World Of Warcraft. Ci jednak, miast wojakować wolą gorączkowe poszukiwanie złota. Dlatego też całą zabawa rozgrywa się w kopalni z mnóstwem kamieni szlachetnych rodzaju wszelakiego. Pierwsza rzecz natomiast, która rzuca nam się w oczy tuż po animacji powitalnej to informacja o maksymalnej wygranej w jednej turze obrotów (przykładowo w jednej turze Free Spins) – możemy zgarnąć ponad 100 tysięcy monet. Przy założeniu, że nasi czytelnicy to gracze lubiący zabawę na najwyższych obrotach i grają na największej wartości monet, wygrać możemy ponad 100 tysięcy euro, gdyż najwyższą wartością monet w Boom Brothers jest 1x.

Twórcy gry tym razem zrezygnowali ze standardowych symboli karcianych. W zamian za to, przygotowali zestaw symboli przedstawiających wszelakie narzędzia górnicze (w tym bomby i ładunki wybuchowe), a wszystko jest utrzymane w stylistyce fantasy. Są również trzy, metalowe maski reprezentujące różnych braci. Gdy po losowaniu, z maski wyskoczy nam jeden z niziołków, spodziewać się możemy w następnej rundzie drugiej szansy – gdy nie powiedzie nam się spin, wybrany kopacz pojawi się na ekranie i zakręci jeden raz losową ilością, losowo wybranych kolumn.

Łącznie w grze jest 20 linii zwycięstw co daje nam całkiem spore szanse na wygraną. Szanse te oraz pieniądze jakie możemy wygrać znacznie zwiększają symbole bonusowe. Mamy tu symbole WILD, FREE SPINS i RAILTRACK. Ten pierwszy jest wam na tyle dobrze znany, że nie trzeba nikomu go przedstawiać. Z Free Spins powinno być podobnie. W przypadku Boom Brothers, wystarczy, że na tablicy pojawią się trzy symbole Free Spins. Gdy tak się stanie, na symbolach tych zacznie się dodatkowe losowanie liczb od 1 do 20. Po wylosowaniu, suma liczb z tych trzech symboli stanowi liczbę naszych darmowych obrotów. Jak zatem widzicie, możemy tych obrotów wygrać naprawdę sporo. Co więcej, wygrane zdobyte w darmowych obrotach mnożone są przez trzy!

Railtrack natomiast to gra bonusowa. Bardzo ciekawa i przyjemna gra bonusowa. Mamy trzy linie kolejowe i trzy wagony. W każdym z wagonów kryje się odpowiedni kamień szlachetny przypisany do konkretnej linii. Każde wylosowanie takiego kamienia spowoduje, że na konkretnej linii pojawi się losowa liczba torów kolejowych. Sama gra zaś skończy się gdy jeden z braci stacjonujący na jednym z torów dojedzie do złoża wybranego kamienia szlachetnego. Każde ze złóż zagwarantuje nam wygraną w określonych kwotach. Ogólnie rzecz biorąc w grze bonusowej możemy zdobyć od 50 do 2900 monet.

Reasumując, Boom Brothers to wszystko co najlepsze. Trochę humoru, świetnie przygotowana strona techniczna gry oraz możliwość zdobycia naprawdę dużych pieniędzy. Mam wielu znajomych, którzy mimo pojawienia się kolejnych slotów, wciąż zostają przy wybuchowych braciach i wątpię, że w najbliższym czasie coś to zmieni. To właśnie pokazuje siłę tej gry, gry w którą zdecydowanie trzeba zagrać!