MENU

Pierwsza polska recenzja slotu Crime Scene

Za każdym razem, gdy na naszej stronie pojawia się informacja o nowej, interesującej grze, wraz z newsem pojawia się nazwa NetENT. Firma ta jest największym i najbardziej profesjonalnym dostawcą oprogramowania hazardowego na świecie i najwyraźniej nie próżnuje. Niedawno wypuściła na rynek swoje najnowsze dzieło, które mieliśmy okazję przetestować.

Crime SceneCrime Scene bo tak się nazywa najnowsza gra studia NetENT już na pierwszy rzut oka wydaje się być porządnie wykonaną, 5-bębnową maszyną wrzutową. Ładna oprawa graficzna oraz ciekawy motyw przewodni miejsca zbrodni sprawia, że gra najnormalniej w świecie potrafi wciągnąć! Ponadto programiści znają swoje najważniejsze błędy i je naprawiają – Crime Scene jest o wiele wydajniejsze i lepiej zoptymalizowane bez strat jakości niż poprzednie gry studia!

Wypłaty w grze ustalone są na odpowiednim poziomie. Oprócz symboli 10,J,Q,K,A dostępne są symbole lepiej premiowane pod postacią obrazków z bronią policyjną. Oczywiście to nie wszystkie symbole gdyż istnieją jeszcze dwa znaki dodatkowe.

W grze dostępne są – jak to zwykle bywa w przypadku gier tego studia – symbole specjalne sprawiające, że nasze szanse na zysk się zwiększają podobnie jak i sam zysk! Konkretniej w grze dostępne są dwa, specjalne symbole bonusowe – BONUS i WILD. Na początek weźmy pod lupę znak WILD.

Znak WILD zaprezentowany jest w formie odznaki policyjnej z tajemniczą liczbą na środku. Zastanawia was pewnie po co ta liczba? Otóż za każdym razem gdy wylosujemy odznakę pojawia się na niej dwójka, która następnie przechodzi do jedynki, aż w końcu do symbolu gwiazdy. Oznacza to mniej więcej tyle, że WILD pozostaje na swoim miejscu przez aż trzy zakręcenia bębnem! Oczywiście jest nieruchomy również w momencie gdy raz zostanie użyty! Jaki z tego wniosek? Po wylosowaniu symbolu WILD jest szansa na jego trzykrotne użycie! WILD zaś sam oznacza bonus w postaci mnożnika wypłaty. Przy odrobinie szczęścia może to dać nam kilkakrotnie większy zysk w zaledwie chwilę! To jednak nie koniec, znacznie ciekawszym bowiem okazuje się symbol BONUS.

Symbol BONUS jest zastępcą jackpota, który do Crime Scene zaimplementowany nie został. Aby trafić do gry bonusowej należy wylosować przynajmniej jeden symbol bonusu w wygrywającym ciągu. Gra bonusowa to plansza z nieodkrytymi folderami. Naszym zadaniem jest oczywiście owe foldery odkrywać. Pod każdym z folderów znajduje się kwota wygranej, dodatkowa szansa, znak przegranej lub dowód będący kolejnym bonusem do wygranej. Całość doliczana jest do puli bonusowej. Gdy w końcu natrafimy na znak przegranej, a nie będziemy w posiadaniu szansy dodatkowej pojawia się ostatnie okno z czterema folderami. Możemy pod nimi znaleźć kolejną premię, ale też symbol zabierający nam wszystko co udało nam się w bonusie zebrać. Mimo tego gdy nam się powiedzie – zgarniamy wszystko co wygraliśmy. W grze bonusowej Crime Scene możemy wygrać kilka tysięcy euro za jednym zamachem! Nigdy wcześniej wygrywanie nie było tak przyjemne!

Czy zatem warto próbować swoich sił w Crime Scene? Mimo, że nie ma jackpota i nie jesteśmy w stanie tu wygrać kwot milionowych, pograć zawsze warto. Gra się przyjemnie, a przy okazji możemy się wzbogacić o ładną sumkę. Gra jest dostępna we wszystkim prestiżowych kasynach: Unibet, Betsson czy CasinoEuro!