MENU

Recenzja nowego slotu Demolition Squad w Unibet.

Co mają ze sobą wspólnego manga i sloty w renomowanym kasynie internetowym Unibet? Do pewnego czasu nie miały nic, ale to się zmieniło gdy do oferty kasyna doszła najnowsza gra firmy NETEnt zatytułowana Demolition Squad!

DSDemolition Squad to kolejny tytuł z nowej serii gier oferowanych przez studio NETEnt. Każda z tych gier wyróżnia się odmienną stylistką, kilkoma wyjątkowymi bonusami oraz brakiem jackpota. Mimo braku jackpota każda z gier informuje ile maksymalnie gotówki możemy wygrać za jednym pociągnięciem. W Demolition Squad nasze konto może zasilić za jednym zamachem aż 120 tysięcy monet! Biorąc pod uwagę, że moneta ma przeliczenie 50 euro centów, jednym spinem możemy wygrać 60 tysięcy euro!

Akcja Demolition Squad rozgrywa się... na placu budowy, a konkretniej w momencie gdy dochodzi do zniszczenia budynku zaś bohaterami slotu jest drużyna odpowiedzialna za tą demolkę. Łącznie jest ich pięciu, a znajdują się w nich między innymi dziecko-geniusz, słodka, fioletowo włosa dziewczyna i robot. Przekłada się to na ilość slotów jakie są w bębnach.

Jak już zdążyliście policzyć w grze łącznie jest 11 symboli. 5 symboli standardowych od 10 do Asa oraz 6 symboli specjalnych. Każdy symbol specjalny reprezentuje jednego z członków składu demolki i jak wiadomo wygrane na symbolach są większe niż wygrane zwykłe. Konkretniej mówiąc wygrane z symboli są dwukrotnie wyższe. Przykładowo trafienie symboli zwykłych za 200 monet na symbolach specjalnych by nam dało monet 400. Oprócz symboli zwykłych i specjalnych są jeszcze symbole bonusowe.

Symbole bonusowe są dwa – scatter oraz znany wszystkim wild. Scatter to urocza ikona znaku budowy (bardzo podobna do tego, którego używają w popularnym serialu naukowym Brainiac) i jest niczym innym jak darmowymi spinami. Gdy na bębnie trafią się dwa symbole Scatter kręcenie bębna przyspiesza, żeby dodać trochę adrenaliny. Jeden symbol na linii wygranej to jeden darmowy spin. Warto dodać, że darmowe spiny są wykonywane natychmiast i automatycznie przez system. Jeżeli zaś chodzi o linie wygranej to naliczyłem się ich aż 20. Każda z linii jest taka samo wypłacana.

Ciekawostką natomiast są symbole WILD. Symbol wild spełnia swoją normalną rolę i jest mnożnikiem wygranej. W wypadku jednak gdy przynajmniej dwa symbole znajdą się na jednej linii uruchamiany jest tak zwany Demolition Wild. Pojawia się wtedy animacja przynosząca na myśl gry z lat 80, w której to nasza urocza bohaterka uderza wielkim młotem (ah ta japońska stylistyka). Co to daje? Daje to mniej więcej tyle, że na planszy pojawia się w losowo wybranym miejscu dodatkowy symbol wild. Przypominam, że wild nie tylko jest mnożnikiem, ale pełni również rolę jokera – zastępuje wszystkie inne symbole jako łącznik. Zwiększa to zatem nasze szanse na spory zysk!

W Demolition Squad pograć się opłaca – nie wyróżnia się może i niczym szczególnym, ale gra się przyjemnie, a zysk, którego tak bardzo pragniemy potrafi przyjść praktycznie znikąd! Osobiście polecam i zapraszam do odwiedzenia kasyna Unibet!