MENU

Recenzja slotu Dr Love More

Czasami wydaje mi się, że niektóre sloty pojawiające się w kasynach wirtualnych są zbędne. Oczywiście to tylko moje zdanie, z którym nie musicie się zgadzać. Jednym z takich slotów jest właśnie Dr Love More. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Dr Love MoreDoktor Love More to jeden z nowszych automatów, który zasilił w ubiegłym tygodniu szeregi kasyna Unibet, a konkretniej – Unibet Black. Dużo różu, trochę bonusów, obleśny casanova i trochę toaletowego humoru – tak w skrócie można opisać grę Dr Love More.

Interfejs ozdobiony kieliszkami szampana, wstążkami i tytułowym casanovą nie dają dobrego pierwszego efektu. W dodatku masa różu na początku potrafi odstraszyć. No, ale nic, dajmy tej grze szansę. Mimo kiepskiej oprawy graficznej i paru innych „drobiazgów” gra się całkiem przyjemnie. Co mam na myśli mówiąc drobiazgi? W dalszym ciągu chodzi mi o oprawę audiowizualną. Symbole na slotach w formie prezerwatyw w różnych kolorach i z różnymi owocami (reprezentującymi smak?) nie napawają entuzjazmem przez co gra dużo traci już na starcie. Nie jest jednak tak źle jak mogłoby się wydawać. Grę ratują jak zwykle symbole WILD, SCATTER i FREE SPINS.

W przypadku tych pierwszych tłumaczyć chyba nie muszę – ot po prostu joker. Z tym wyjątkiem, że WILD w Dr Love More jest jedynie jokerem, a nie mnożnikiem. Za mnożnik odpowiedzialny jest symbol Scatter. Scatter jest „ulepszonym” jokerem dający nam tym samym mnożnik wygranej. W zależności od tego ile udało nam się w zwycięskiej linii wylosować symboli Scatter o tyle zostanie pomnożona nasza wygrana.

Najciekawszym (choć wciąż mu daleko do naprawdę ciekawych ofert) jest symbol free spins, który – jak sama nazwa wskazuje – zapewni nam darmowe obroty bębnem. Darmowe obroty zostaną uruchomione w momencie gdy uda nam się w zwycięskiej linii wylosować jeden lub pięć symboli free spins. Gdy nam się to uda uruchomi się automatycznie seria dwudziestu darmowych spinów. Kolejne darmowe spiny możemy wygrać również w tej serii. Podczas trwania serii darmowych obrotów, łączna wygrana sumowana jest w oddzielnym polu. Warto zaznaczyć, że wszystkie wygrane w darmowych obrotach bębnami są podwojone.

Łącznie linii wygrywających (płatnych) jest dwadzieścia czyli absolutny standard. Gra nie jest włączona do żadnego systemu progresywnego jackpot, nie posiada też określonej (choć ta na pewno istnieje, tylko trzeba by ją policzyć) kwoty, którą maksymalnie można wygrać jednym obrotem. To co mi wpadło w oko podczas gry w Dr Love More to fakt, że wygrywałem znacznie częściej niż w przypadku innych gier. Wszystko wskazywało na to, że zastosowany tu rachunek prawdopodobieństwa jakimś cudem działa na naszą korzyść. Czyżby twórcy chcieli wypromować w ten sposób kiepską grę? Pytanie tylko dlaczego kasyno się na to zgodziło? Cóż, zawsze można uznać, że miałem po prostu dobrą passę.

Dr Love More to gra którą polecić mogę jedynie fanom toaletowego humoru. Jest cała masa innych, o wiele ciekawszych i o wiele bardziej interesujących slotów. Gra niestety nie ma do zaoferowania nic szczególnego, a przez beznadziejną oprawę audiowizualną nic przy tej grze nie trzyma na dłużej niż kwadrans.