MENU

Recenzja slotu Dr Magoos Adventure

W kasynie Unibet już dawno nie było slotu, którego tematyka kojarzyła się z kanałami pokroju Discovery czy Animal Planet. Dr Magoos Adventure skutecznie przebija tą monotonię, niestety tylko w tematyce.

Unibet BlackJuż tłumaczę tą, dosyć krytyczną opinię zawartą już w nagłówku artykułu. Problem dotyczy samej rozgrywki. Dr Magoos Adventure to kawał dobrej rozgrywki, ale rozgrywki, z którą mieliśmy do czynienia już setki jak nie tysiące razy. Co nie znaczy od razu że jest kiepski. Bo kiepski nie jest.

Aczkolwiek ma też swoje wady. Nie będę jednak zaczynał od wad w recenzji bo po prostu nie wypada. Zacznijmy zatem od tego co w nowej grze dostępnej w Unibet Casino Black jest dobrze przygotowane. Przede wszystkim jest to prostota gry i lekkość zasad. Owszem, jest to spowodowane faktem, że absolutnie nic nowego tu nie znajdziemy, ale właśnie to sprawia, że opisywany przeze mnie slot jest idealną pozycją przeznaczoną dla nowych, nieobeznanych w temacie graczy.

Jak już wspomniałem mamy tutaj typowy slot 5 x 5 czyli pięć kolumn i pięć rzędów. Mamy też standardowe linie wygranych, które są liczone jedynie – standardowo – od lewej strony. Znajdziemy tu też standardową tabelę wypłat, standardowe opcje stawiania zakładów (z maksymalnym zakładem o wartości 0,50 czyli 1 moneta to będzie 0,50 euro lub jakiejkolwiek innej waluty) i standardowe bonusy. Mamy tu bowiem WILD i SCATTER. WILD to standardowy joker jednak w tym slocie ma on swoje własne zasady. Mianowicie – pojawia się wyłącznie w trzeciej, środkowej kolumnie i działa nie na jednej, ale na wszystkich rzędach - „rozszerza się” na całą kolumnę.

Drugim symbolem jest symbol SCATTER, który w tym przypadku jest przedstawiony w formie wejścia do krypty. Wylosowanie trzech symboli SCATTER skutkuje wygraniem 10 darmowych spinów, 4 symbole to 15 spinów, a 5 – aż 25 darmowych spinów. Darmowe spiny zmieniają nam także tło i symbole, wszakże wchodzimy do jaskiń. Podczas darmowych spinów obowiązuje mnożnik do każdej wygranej. Możemy też zdobyć dodatkowe darmowe spiny, wystarczy wylosować ponownie symbole SCATTER, które tym razem mają ikonkę tytułowego doktora.

Od strony wizualnej gra prezentuje się gdzieś pośrodku skali. Duży plus za fajne animacje, które pojawiają się tuż przed naszym nosem praktycznie co chwilę. Duży minus natomiast za interfejs, który jest nieczytelny, szczególnie jeżeli chodzi o informacje na temat naszego stanu konta, aktualnego zakładu czy wygranych. Informacje znikają zbyt szybko i są po prostu nieczytelne. Mały plusik natomiast za możliwość auto gry z możliwością zagrania nawet 50, następujących po sobie obrotów.

Dla kogo jest zatem opisywany przeze mnie slot? Przede wszystkim dla nowych graczy i dla graczy leniwych. Dla nowych bo zasady są naprawdę proste. A dla leniwych bo można grać prawie, że „z automatu”. Tylko nie zapomnijcie grać na max betach żeby mieć największe szanse na wygraną!