MENU

Recenzja jackpotu Hall Of Gods

Jak zauważyliście, na naszej stronie pojawiają się recenzje gier wszelakich – w większej części są to najnowsze produkcje, które chcemy przybliżyć graczom. Są też tak zwane „klasyki”, w które wręcz trzeba zagrać mimo tego że do najnowszych nie należą. Są też gry specjalne – do tej kategorii zaś z całą pewnością zalicza się Hall Of Gods.

Hall Of GodsJackpot – jedno słowo a potrafi wywołać tyle emocji. To już nawet nie tysiące, nie setki tysięcy, a miliony żywej gotówki. Tak, miliony. Najłatwiej można to było dostrzec w listopadzie 2011 roku kiedy to pewien szczęściarz rozbił jackpot i zgarnął 12 milionów euro w MegaFortune. Jak się jednak okazuje, nie tylko MegaFortune ma coś do powiedzenia w temacie jackpotów.

O Hall Of Gods ostatnimi czasy w sieci jest bardzo głośno. Jest obecnie najbardziej grywalnym slotem w większości kasyn internetowych, a to właśnie za sprawą jackpota. Pula głównej wygranej w starciu bogów przegoniła obecny stan banku MegaFortune. Przeliczając na złotówki, w Hall Of Gods, wygrać możemy prawie 20 milionów! Co oczywiście nie znaczy, że ta kwota już pozostanie, wręcz przeciwnie – podczas gry, obserwować możemy jak pula głównego jackpota cały czas się powiększa. Szał na grube miliony i drastyczny skok popularności spowodował że postanowiliśmy napisać o Hall Of Gods trzy słowa.

Przede wszystkim – NETEnt, większości zapalonych hazardzistów online ta nazwa mówi wiele. Jest to jedna z trzech największych firm dostarczających wirtualnym kasynom nowe gry, zarówno sloty jak i klasyczne automaty czy gry stołowe. Net Entertainment przyzwyczaiło nas, że ich gry cechują się najwyższą jakością. Wspaniałe animacje, interesujące klimaty każdej z gier czy w końcu mnóstwo bonusów, w których wygrać możemy spore pieniądze, tak najłatwiej opisać gry tej firmy.

W przypadku Hall Of Gods nie jest inaczej. Gra przenosi nas w klimaty iście nordyckie. Loki, Thor, Odyn, Sleipinir. Znawcy mitologii czy też fani popularnej kapeli Manowar z pewnością nie tylko są zaznajomieni z tymi postaciami, ale także w ich towarzystwie czują się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Co poza tym? Symbole WILD czy SCATTER oraz symbole młota i tarczy, które – ułożone w odpowiedniej kombinacji – dają nam dostęp do gier bonusowych. Wygrać również można serię darmowych obrotów bębnem. Każda wygrana z Free Spins w Hall Of Gods jest nam przekazywana x3. Przykładowo – gracz wygrywa 3 obroty. W pierwszym nie wygrywa nic, w drugim zdobywa 100 PLN, a w trzecim – 50 PLN. Druga wygrana nim zostanie dodana do puli zostanie pomnożona przez 3, podobnie jak trzecia. Tym sposobem miast 100 PLN i 50 PLN wygrywamy tak naprawdę 300 PLN i 150 PLN co łącznie daje nam 450 PLN zamiast 150 PLN.

Jednakże wszystkie te bonusy i promocje blakną przy fakcie, że w głównym Jackpocie w chwili pisania tej recenzji zdobyć możemy ponad 19 milionów PLN. Oczywiście kwota ta wciąż rośnie. Chcecie wygrać i zostać nowymi milionerami? Nie czekajcie tylko zacznijcie grać już teraz. 20 linii wygranych, maksymalna wartość monety 2,00 i mnóstwo emocji – to właśnie Hall Of Gods. No i nie zapomnijcie grać na najwyższych stawkach! Te zawsze zwiększają szansę na rozbicie banku!