MENU

Recenzja slotu Iron Man

Jak już przedstawialiśmy na łamach naszego serwisu, gry hazardowe, a przede wszystkim 5-bębnowe sloty oparte na znanych licencjach (gier, filmów) biją rekordy popularności. Zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim te oparte na podstawie znanych serii komiksów i animacji.

Iron Man UnibetNa liście gier gigantów hazardu takich jak Unibet czy Betsson znajdziemy wiele gier z bohaterami znanych i kultowych komiksów. Superman, Batman, Wonder Women wszyscy mogą nam towarzyszyć w naszej hazardowej przygodzie. Ostatnio do ekipy superbohaterów dołączył Tony Stark znany również jako Iron Man.

Nie trzeba być geniuszem, żeby domyślić się z powodu jakich okoliczności slot z żelaznym bohaterem pojawił się akurat teraz. Mam tu na myśli oczywiście premierę filmu The Avengers, który nie tylko bije rekordy popularności, ale i również kasowości. Boom na superbohaterów Marvela spowodował, że twórcy tworzą gry i sprzedają licencje żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Slot Iron Man jest tego przykładem. Przyciąga ludzi znanymi bohaterami i jak zwykle dobrą jakością wykonania o którą zadbała firma NETEnt – znany i lubiany producent gier hazardowych. Iron Man to także interesujące bonusy. Mimo braku jackpota czyli progresywnego systemu wygranej, w którym udział biorą wszyscy gracze, a główną pulą stanowi procent pieniędzy graczy gra pozwala wygrać całkiem spore kwoty. Może nie są to kwoty godne najlepszych superbohaterów, zapewniam jednak, że zagrać warto bo zysk jest całkiem spory, oczywiście pod warunkiem, że dopisze nam szczęście.

Slot ten jak już wspomniałem jest standardowym przedstawicielem swojego gatunku. Mamy 5 bębnów, a w każdym z nich są takie same symbole. Wpierw liczymy od 10 do asa i te nazywamy symbolami standardowymi. Trafiają się najczęściej, ale wygrana z symboli standardowych jest mniejsza o odpowiedni procent względem wygranych z symboli specjalnych lub bonusowych. Symbolami specjalnymi (czyli lepiej płatnymi) w tym przypadku są symbole przedstawiające bohaterów serii komiksów. Komiksów, jako że kreacja Iron Mana w tym slocie jest oparta na najnowszej serii komiksów, nie na filmach (a pomiędzy nimi są pewne różnice). Tym sposobem mamy symbol tytułowego bohatera, ale także Tony'ego Starka czyli Iron Mana bez swojego pancerza. Obecni są również inni bohaterowie, których fani serii bez problemu rozpoznają.

Selekcja symboli specjalnych również jest standardowa. Jest joker/wild czyli standardowy mnożnik i zastępca wszystkich innych symboli, a także symbol oferujący grę bonusową. Ogólnie rzecz biorąc szału nie ma, ale gra wciąż jest przyjemna.

Slot Iron Man to zwyczajny cukierek zawinięty w piękne opakowanie. Oczekujemy czegoś znacznie więcej, a gdy już go spróbujemy to przychodzi lekkie rozczarowanie. Gdy to zaś już minie okazuje się, że gra się całkiem przyjemnie i można spędzić przy nim kilka miłych chwil dlatego też polecam, ale pamiętajcie żeby nie spodziewać się zbyt wiele. Jak to ludzie mówią, lepiej być mile zaskoczonym niż niemile rozczarowanym. Tak jest w tym przypadku.