MENU

Recenzja videopokera Jacks Or Better w kasynie ComeOn

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

Videopoker to zdecydowanie jedna z najstarszych i wciąż najpopularniejszych gier w kasynach internetowych. Ta prosta, acz bardzo wciągająca gra trafiła do kolejnego kasyna – tym razem kasyna internetowego ComeOn w odświeżonej, kuszącej wersji.

Jacks Or BetterJacks or Better to najprostsza odmiana videopokera. Zasady gry są proste i przyjazne użytkownikowi. Otrzymujemy na samym początku 5 kart. Każdą z kart możemy zatrzymać (dowolną kartę lub dowolną ilość kart) po czym wykonujemy drugie losowanie. Zmienione i wylosowane na nowo zostaną te karty, których nie przytrzymaliśmy. Wypłata uzależniona jest od tego jaką figurę pokerową udało nam się trafić. W przypadku Jack or Better wypłacane są wszystkie figury począwszy od pary waletów i w górę. Oczywiście najwyżej wypłacanym jest poker królewski – można na nim się dorobić ogromnych pieniędzy jednak zdobycie go zdarza się raz tysiące rozdań.

Co czyni Jacks or Better lepszym w kasynie ComeOn? Dwie rzeczy, których nie posiadają inne kasyna internetowe w przypadku tej gry.

Pierwszą jest całkowicie przebudowany interfejs. Videopoker w wykonaniu ComeOn nie próbuje iść w stronę retro, wręcz przeciwnie – gra raczy nas bardzo przejrzystym i nowoczesnym interfejsem z grafikami w wysokiej rozdzielczości. Nowością w tej kwestii jest również gra bonusowa. Jak dobrze wiecie, Videopoker po każdej wygranej pozwala nam pomnożyć nasze pieniądze w specjalnej grze bonusowej – dotychczas była to gra polegająca na odgadnięciu czy karta krupiera będzie w kolorze czarnym czy też czerwonym. Tutaj natomiast gry bonusowe są aż dwie. Oprócz standardowego odgadnięcia kolorów, możemy również spróbować zgadnąć figurę owej kart. Szansa jest oczywiście dwukrotnie mniejsza niż w przypadku koloru, ale premia jest dwukrotnie wyższa niż w przypadku odgadywania samego koloru karty.

Drugą rzeczą, wyróżniającą Jacks or Better w kasynie ComeOn to warianty gry, które są dostępne. Jak dobrze wiecie, standardowa gra w videopokera to jedno rozdanie. Kasyno ComeOn oferuje rozgrywkę z maksymalną dawką adrenaliny i oferuje grę w videopokera nie tylko z jednym rozdaniem. Za pośrednictwem tego kasyna, możemy zagrać w wariant Jack or Better z 5, 10, 20, 50 i nawet 100 rozdaniami jednocześnie! Tego typu rozgrywka jest bardzo prosta.

Pierwsze losowanie jest identyczne dla wszystkich rozdań. Możemy standardowo zatrzymać dowolną ilość kart – warto zauważyć, że karty zatrzymujemy dla wszystkich rozdań. Po decyzji uruchamiamy drugie losowanie, a to jest już inne dla każdego losowania. Oczywiście w przypadku gry na pięć czy dziesięć losowań da się to jeszcze wszystko objąć wzrokiem. Ale wyobraźcie sobie jak zakręcona jest rozgrywka jeżeli gramy na sto losowań jednocześnie!

Rzecz jasna Jack or Better w kasynie ComeOn nie wprowadza żadnych rewolucji do rozgrywki. Wciąż mamy do czynienia z klasyczną odmianą tej klasycznej gry, w której to wszystko zależy od szczęścia. Jednakże jeżeli macie ochotę zagrać w odświeżoną graficznie wersję tego standardowego videopokera, a także jeśli macie ochotę na podniesienie tempa gry to wizyta w kasynie ComeOn jest właśnie dla was.