MENU

Recenzja slotu Leprechaun Goes Egypt

Jak wszyscy się dobrze orientujemy, prawdziwym pionierem w dostarczaniu gier hazardowych internetowym kasynom jest firma NETEnt. Nie oznacza to jednak, że nie powinniśmy próbować produktów od innych providerów.

Leprechaun Goes EgyptOpisywany przeze mnie tytuł Leprechaun Goes Egypt jest najlepszym przykładem tego, że zdecydowanie powinniśmy zwracać uwagę także na gry wyprodukowane przez inne, mniej znane studia. Gra ludzi od PLAY'n GO jest prosta w obsłudze, przyjemne w odbiorze i bardzo opłacalna gdy zależy nam na liczeniu grubej gotówki!

Już na starcie jednak sobie powiedzmy jedną rzecz – opowieść o skrzacie, który przybył do Egiptu to do bólu standardowy slot. Nie znajdziemy tu absolutnie nic nowego, wszystko to pomysły, już dawno wykorzystane przez innych, ewentualnie nieco usprawnione czy też udziwnione (bo i takie się tu znalazły). Nie zmienia to jednak faktu, że slot ten jest wykonany naprawdę porządnie, a gra się bardzo przyjemnie. Najważniejszą zaletą Leprechaun Goes Egypt jest natomiast fakt, że gra daje nam mnóstwo okazji do zarobienia dodatkowej gotówki.

Slot prezentuje się standardowo, jak już zresztą wspominałem. 5 kolumn, 3 rzędy i 20 wygrywających linii. Maksymalna wartość żetonu to x1 więc fani ostrej akcji i niebezpiecznego stąpania po krawędzi mogą poczuć się nieco zawiedzeni. Wracając jednak do głównego tematu czyli do slotu. Mamy tu symbole od 10 do A czyli symbole standardowe, a także symbole graficzne. Istnieją również cztery symbole specjalne. Pierwszym z nich jest WILD zastępujący wszystkie inne symbole (oprócz symboli bonusowych) i dodatkowo podwaja nasze wygrane. Jest też SCATTER, który tym razem nie pełni roli środka do zdobywania darmowych obrotów. Od tego jest oddzielny symbol natomiast SCATTER jest mnożnikiem naszej wygranej. Im więcej symboli uda nam się zebrać na wygrywającej linii, tym większy mnożnik wygranej otrzymamy.

Ostatnim symbolem jest BONUS. Jak sama nazwa wskazuje, uruchamia on dodatkową grę bonusową polegającą na odnalezieniu Kleopatry. Przejmujemy kontrolę nad naszym skrzatem i stajemy przed odpowiednią, ówcześnie wylosowaną liczbą wrót. Znaleźć w nich możemy albo skarby albo mumię. Skarby oznaczają, że nasz kociołek ze złotem (portfel) powiększy się o dodatkową, bonusową kwotę, a my przejdziemy do kolejnej rundy polegającej dokładnie na tym samym. Gdy jednak trafimy na mumię, gra bonusowa się kończy, a my zatrzymujemy wszystko to co do tej pory zdobyliśmy. Twórcy zapewniają, że w grze bonusowej możemy zdobyć nawet 500x zakładu początkowego z którego wylosowany został bonus! Jest więc o co grać bo mówimy tutaj o naprawdę sporych kwotach. Im większy postawimy zakład, tym większe szanse na wysokie wygrane!

Od strony technicznej natomiast jest dosyć nierówno. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Ładne, ostre tła, fajnie przygotowane animacje i wysokiej jakości oprawa graficzna. Efekt ten niestety psuje kiepska muzyka, którą już po chwili wyłączyłem wznawiając odtwarzanie normalnej muzyki z wieży. Nie zdarza się to zbyt rzadko co prawda jednak jest wiele tytułów, w których podkładu słucha się przyjemnie – ten niestety nie jest jednym z nich.

W Leprechaun Goes Egypt z całą pewnością warto zagrać. Gra nigdy świata nie zawojuje jednakże zapewni masę świetnej zabawy i właśnie do tej zabawy was zachęcam.