MENU

Recenzja slotu Lucky Angler

Przyznam szczerze, że firma NETEnt czasami mnie zadziwia swoimi pomysłami, a także okolicznościami w jakich te pomysły są wdrażane w życie. Niedawno mogliśmy słyszeć (i doświadczyć ich) o pierwszych opadach śniegu a w kasynie właśnie już dziś możemy zagrać w grę traktującą o... łowieniu w przerębli.

Lucky Angler UnibetTak jest, nie przesłyszeliście się. Lucky Angler to gra, która przenosi nas do sceny rodem z komedii familijnej kiedy to główny bohater zaczyna bawić się w wędkowanie w świeżo wyciętej przerębli. O tyle jednak, o ile w filmach najczęściej prowadzi to do jakiejś katastrofy tak w tym przypadku, poprowadzić może do sporych wygranych.

Nie zrozumcie mnie jednak źle. W Lucky Angler nie znajdziecie żadnego jackpotu, ani tym bardziej wymyślnych gier bonusowych. To jest szczególnie dziwne, jako że firma NETEnt zawsze słynęła z tego, że do gry dodawała interesującą grę bonusową pozwalającą nam zarobić. W tym przypadku tego po prostu nie ma. Nie czyni to oczywiście z Lucky Angler gry nie opłacalnej. W zimowy sloty NETEnt opłaca się grać z trzech powodów. Pierwszym z nich jest możliwość wygrania ponad 100 tysięcy za jednym obrotem bębnów. Bezdyskusyjnie kolejnym ważnym atutem jest fakt, że linie wygranej położone są po obu stronach bębnów. Oznacza to tyle, że wygrane liczone są zarówno od lewej jak i od prawej strony. Najważniejszą zaletą jest jednak symbol WILD.

W Lucky Angler mamy standardowy rozkład symboli. Symbole od 10 do A i symbole graficzne. Te graficzne oczywiście wypłacane są lepiej, a wśród nich znajdują się dwa symbole specjalne – WILD i SCATTER. SCATTER czym jest każdy wie, daje nam on darmowe spiny, rozgrywane automatycznie i na największych, możliwych stawkach. Działanie WILDa też każdy zna. Jest to nie tylko mnożnik naszej wygranej ale też i joker, który zastępuje wszystkie inne symbole. Całość jednak kręci się wokół systemu „zamrożenia” tego WILDa.

W momencie gdy trafimy symbol WILD jest on mrożony – nie rusza się z miejsca na czas kolejnego losowania. Po kolejnym losowaniu możliwości są dwie. Albo WILD nie zostanie wykorzystany (nie znajdzie się w płatnym układzie) i w takiej sytuacji go po prostu tracimy. Gdy zaś jednak znowu trafi nam się płatny układ wykorzystujący WILD symbol ten jest ponownie mrożony i tak w kółko. Owszem w przypadku jednego WILD szanse są małe. Mi jednak udało się wyłapać dwa symbole. Z dwoma symbolami WILD zdołałem grać z nimi przez kilkanaście kolejnych obrotów, a wygrane dzięki nim były naprawdę wysokie.

Lukcy Angler to także wysoki poziom oprawy graficznej. Firma NETEnt nie próżnuje i wie, że konkurencja ciągle idzie do przodu dlatego nie mogą zostać w tyle. Cóż, gracze na tym niewątpliwie zyskują gdyż otrzymujemy coraz lepsze tytuły. Lucky Angler jest idealnym przykładem lepszego tytułu. Zdecydowanie warto.