MENU

Recenzja slotu Madness House Of Fun

Zdarza się, że do Unibet Casino Black trafiają bardzo interesujące tytuły. Zdarza się jednak też, ze trafiają do niego gry, które po prostu nie są warte uwagi. Madnes House Of Fun jest zdecydowanie wart naszej uwagi, pytanie natomiast brzmi – czy warto w niego grać?

Madness House Of FunMadness – bo tak w skrócie nazywa się gra przenosi nas na londyńskie ulice, do lat gdzie na każdym przystanku autobusowym znaleźć można było grupkę fanów The Beattles. Jak sami możecie wywnioskować już w tym momencie, Madness to naprawdę szalona i zakręcona gra.

Nie da się również ukryć faktu, że twórcy dużą uwagę przykuli zarówno do oprawy graficznej jak i dźwiękowej. Świadczyć może o tym chociażby wbudowany w grę odtwarzacz muzyki, który pozwala nam wybrać jeden z wielu przygotowanych na potrzeby produkcji podkładów muzycznych. Niby nic, ale w prostym slocie jest naprawdę przyjemną sprawą.

Co do samego wygrywania, w Madness jest to naprawdę łatwe. Nie zrozumcie mnie źle, nie ma tu jackpota, autorzy nie uraczyli nas również jakimiś systemami, które pomogą nam w łatwy sposób zdobyć dużą gotówkę. Wszystko kręci się wokół darmowych spinów. W grze znajdziemy przynajmniej kilka sposobów na zgarnięcie tych darmowych obrotów w różnej ilości. W najgorszym wypadku zdobędziemy ich 5. Gdy jednak nam się nieco bardziej poszczęści możemy ich zgarnąć 10, 15, 20 czy nawet 25. Najciekawszym bonusem jest natomiast ten, w którym możemy zdobyć ich „randomową” ilość. Przy dużym szczęściu może nam się udać zdobyć nawet kilkadziesiąt darmowych obrotów. Co więcej – i tu słówko o mechanice – wykorzystamy je w przyjemny sposób. Zakręcenie bębnem przy pomocy spacji na początku wydawało mi się „niepotrzebnym i całkowicie zbędnym dodatkiem”. Bardzo szybko zorientowałem się, że sam z tego zacząłem korzystać. Niby minimalne udogodnienie, a w końcowej ocenie bardzo pozytywnie wpływa na koszt gry.

Chcąc dalej oceniać tę grę wypadałoby spojrzeć też na symbole. Bo tutaj Madness ponownie się wyróżnia. Oprócz standardowego WILDa i symboli od 10 do A wszystkie inne symbole są symbolami bonusowymi. Można to ująć w następujący sposób – wszystkie symbole przedstawiające jakąś grafikę, mogą nam przynieść darmowe obroty. Brzmi interesująco? Nie tylko brzmi, ale zdecydowanie tak właśnie jest! Dzięki temu aż chce się grać bo w przeciwieństwie do innych gier, tutaj każdy obrót w pewnym sensie daje nam szanse na sporą wygraną.

Czy warto zatem spróbować Madness House Of Fun? Ciekawe animacje, muzyka czy oprawa graficzna bardzo kuszą. Trzeba przyznać, że od strony wizualnej twórcy się naprawdę postarali. Jednakże Madness to nie tylko dobry wygląd. To także interesująca, lekka i przyjemna rozgrywka, w której mamy dużą szansę na to, ze podreperujemy też nasz „gamingowy” budżet. Zdecydowanie polecam!