MENU

Recenzja slotu Magic Portals

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

W większości przypadków gry staramy się recenzować zaraz po premierze – jest to dla nich najlepszy okres, kiedy to zainteresowanie nimi osiąga maksymalny poziom z racji tego, że gracze chcą spróbować tej nowości.

Magic PortalsZdarzają się jednak tytuły, o takim potencjale, że czekamy z recenzją trochę dłużej by sprawdzić czy nasze zdanie na temat konkretnej gry jest zgodne ze zdaniem innych graczy. Jednym z takich tytułów jest właśnie Magic Portals. Jest to tym samym przypadek, w którym odnieśliśmy analityczny sukces. Magic Portals nawet w kilka tygodni po premierze jest niesamowicie popularne. Co zdecydowało o takiej popularności tego slotu?

Odpowiadając na powyższe pytanie nie musieliśmy się długo zastanawiać. Magic Portals to przede wszystkim proste i nieskomplikowane zasady, które dają nam ogromną szansę na zwycięstwo. Warto w tym momencie również nadmienić, że nie mówimy tu o wygranych rzędy 50 czy nawet 100% wstępnego zakładu. W Magic Portals często zobaczymy duże, kilkutysięczne wygrane! Wszystko to za sprawą prostego systemu portali, o tym jednak za chwilę, zacznijmy od początku.

W Magic Portals mamy 5 bębnów, standardową ilość linii wygranych, darmowe obroty, system WILD oraz funkcję automatycznej gry. Czyli mówiąc w dużym skrócie – nic nadzwyczajnego. Tak mogłoby by być gdyby nie jeden czynnik zmieniający rozgrywkę o 180 stopni czyli tytułowe portale... magiczne portale!

Czym są owe portale? To magiczne, purpurowe obręcze, znajdujące się po przeciwnych stronach maszyny. Jeden portal jest na środkowym polu pierwszej kolumny zaś drugi – na środkowym polu kolumny piątej. Portale te są z samego początku zaledwie kosmetycznym dodatkiem do gry gdyż nic nie robią. Sytuacja się zmienia gdy w portalach znajdą się dwa identyczne symbole.

Nie ma znaczenia czy będą to symbole zwykłe (magiczne kule) czy też te premiowane (sylwetki demonów lub też śmiałków rodem z gier RPG). Już tłumaczę na czym polega cały fenomen tych portali. Jeżeli znajdą się w nim dwa, takie same symbole następuje coś w rodzaju transformacji, a na planszy pojawiają się nowe WILDy. Jakim cudem? Otóż jeżeli w portalach znajdą się dwa identyczne symbole, cała reszta tych samych symboli znajdujących się na planszy zostaje zamieniona na symbole WILD. Pomyślcie zatem jak dużo szans stoi przed wami otworem. Wystarczy mieć odrobinę szczęścia by zdobyć ogromne wygrane. Przetestowaliśmy to osobiście – monety same spadają nam „z nieba”! Warto również w tym momencie nadmienić, że wygrane z WILDów mają rzecz jasna odpowiedni mnożnik wygranej. Czego więcej trzeba do szczęścia?

Dobrej strony technicznej gry oczywiście! Jest to jednak kolejna mocna strona Magic Portals. Gra działa płynnie nawet na sprzęcie sprzed kilku lat nie tracąc przy tym na wyglądzie. Tła są ostre jak brzytwa i przygotowane w wysokiej rozdzielczości zaś muzyka nie męczy uszu i nie jest wyłączana po minucie gry. Dodatkowo otrzymujemy funkcję autoplay do 1000 powtórzeń.

Magic Portals to naprawdę dobry tytuł, który warto wypróbować. Polecamy przede wszystkim tym, którzy oczekują od gry prostych zasad i przyjemnej rozgrywki, która przyniesie nam choć trochę adrenaliny.