MENU

Recenzja slotu Mega Fortune

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

Marzysz o wielkiej, naprawdę WIELKIEJ wygranej? O pieniądzach, które pozwolą Ci na nie odrobinę, ale na całą masę szaleństwa? Jeżeli na te pytania, bez zastanowienia odpowiadasz twierdząco to oznacza, że koniecznie musisz wypróbować Mega Fortune!

Mega FortuneMega Fortune jest obecnie jednym z najpopularniejszych slotów progresywnych na całym świecie! Stworzony w 2009 roku przez firmę NET Entertainment (W skrócie NETENT) i wprowadzony został do kilku kasyn jednocześnie. Konkretniej, maszyna Mega Fortune jest obecna w trzech najbardziej renomowanych kasynach internetowych w europie.

Oczywiście nie byłoby to godne uwagi gdyby nie współpracujący ze sobą system progresji. Jak wszyscy dobrze wiemy system progresji opiera się na budowaniu wspólnej puli głównej czyli jackpota. Jackpot to największa z dostępnych w automacie pól i nierzadko przekracza ona ogromną sumę ponad miliona euro! Tworzony on jest z procenta każdego przegranego zakładu. To co sprawia, że Mega Fortune oferuje największego obecnie jackpota to fakt, że jest on budowany globalnie z wszystkich trzech kasyn jednocześnie!

Wystarczy spojrzeć na historię wygranych w jackpocie Mega Fortune! Dosyć niedawno bo w listopadzie właśnie slocie padła największa wygrana w historii gier losowych online! Szczęśliwiec zgarnął prawie 12 milionów euro! Mimo tego już teraz, w chwili gdy powstawał ten artykuł główny jackpot w Mega Fortune wynosił ponad 5 milionów euro! Wystarczy spojrzeć w jak niesamowicie szybkim tempie rośnie pula głównej wygranej. Już to powinno was, drodzy czytelnicy zachęcić do gry, do rozpoczęcia wielkiego wyścigu po ogromne pieniądze!

To co z całą pewnością wyróżnia jeszcze Mega Fortune to obecność aż trzech jackpotów! Losowanie jackpota odbywa się przez koło fortuny. Kręcone jest trzykrotnie i za każdym razem gdy trafimy na strzałkę wchodzimy do kolejnego koła wewnątrz. Każde koło to kolejny jackpot. Oczywiście im dalej w las tym trudniej, ale już najmniejszy jackpot to prawie tysiąc euro, a taka kwota piechotą nie chodzi. Na chwilę obecną zaś jackpot środkowy to już kilkadziesiąt tysięcy! Jest zatem o co grać, a żeby wejść do gry wystarczy wylosować na maszynie ikony bonusu. Oczywiście im bliżej max beta gramy tym większa szansa na wejście do gry bonusowej o jackpota dlatego pamiętajcie o tym przy każdym kręceniu bębnami!

Oprócz ikony jackpota w maszynie Mega Fortune istnieją również dwa inne znaki specjalne. Jednym z nich jest zwykły BONUS przenoszący nas do gry bonusowej, w której stawką są darmowe spiny. Każdy darmowy spin to spin o wartości max betu grany na wszystkich zakładach co jest niesamowicie cenną nagrodą!

Drugim, równie interesującym znakiem dodatkowym jest ikona WILD. WILD nie tylko zastępuje dowolny, inny symbol, ale także jest mnożnikiem naszej wygranej! Wild jest w stanie pomnożyć nasza wygraną nawet dziesięciokrotnie! Nie muszę chyba mówić jak dużo można dzięki temu zyskać?

Zainteresowani? Nadal marzycie o ogromnych pieniądzach? Czujecie, że po zapoznaniu się z niesamowicie zyskownym systemem progresywnym Mega Fortune jesteście bliżej wielkich pieniędzy? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań padła twierdząca odpowiedź to na co czekacie? Wielkie wygrane czekają na was!