MENU

Recenzja sloty Megadeth

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że firmie NetEntertainment rośnie konkurencja. Kasyno Unibet Black(dla przypomnienia, jest to miejsce w którym znajdziecie sloty od mniej znanych twórców) na stronie internetowego kasyna Unibet powoli zapełnia się coraz ciekawszymi tytułami, a jedną ze zdecydowanie najciekawszych nowości jest Megadeth- slot zrobiony z rozmachem godnym legendy, którą niewątpliwie jest zespół o tej nazwie.

MegadethLeanderGames - Niech wszyscy usłyszą tą nazwę, bowiem właśnie ten producent odpowiedzialny jest za niniejszą produkcję i jej sukces. Fani cięższej muzyki będą uradowani mogąc zagrać w ten właśnie slot. Megadeth obfituje w motywy, które przewijały się w twórczości grupy- od nazw bonusów i symboli, przez grę bonusową opartą na klipie ‘Head crusher’. Nikogo nie zdziwi też twarz Dave’a Mustaine’a wyglądająca zza każdego rogu.

Pierwsza, podstawowa sprawa - interfejs. Ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia ze slotami nie powinni mieć problemów z odnalezieniem się w tej grze. Symbole są czytelne, a panel opcji gry przejrzysty. Tabela wypłat prezentowana przy starcie gry i dostępna pod zakładką ‘info’ również nie pozostawia wątpliwości. Dodatkowo, po najechaniu na symbol na bębnie podświetla się jego punktacja- plus za praktyczne rozwiązanie, które uwalnia gracza od zerkania co chwilę to tabeli wypłat.

Oczywiście twórcy oprócz wyśmienitej tematyki przygotowali dla nas kilka innych atrakcji. Pierwszą z nich, która rzuca się w oczy jest opcja „Mega Nudge”. Pozwala ona poruszać drugim i czwartym bębnem tak, aby uzyskać jak najlepsze kombinacje. Bębny nie będą się poruszać, gdy uda nam się uzyskać najbardziej opłacalną z możliwych kombinacji.

Drogę do dalszych bonusów otwiera symbol Vic Rattlehead- maskotka zespołu. Wystarczy wylosować trzy te symbole w dowolnym miejscu na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Udało się? Świetnie. Czas więc na Multilevel Bonus.

O tym, jak będzie przebiegała bonusowa rozgrywka zadecyduje Mega Wheel. Do wyboru są dwa bonusy: „Hangar 18 Free Spins Bonus”, „Head Crusher Bonus”, oraz Instant win. Gry bonusowe odbywają się na trzech poziomach. Po zagraniu w grę, lub zgarnięciu Instant Win gramy dalej na wyższym poziomie. Każdy kolejny poziom bonusowych gier premiowany jest wyższymi wypłatami.

Hangar 18 Free Spins Bonus- ilość darmowych spinów zależy od poziomu rozgrywki, możemy uzyskać od 5 do 15 obrotów bębnami. Kolejnym urozmaiceniem jest Sticky Wild Mustaine. Twarz Pana Mustaine’a spełniająca rolę Wilda nie tylko zastępuje wszystkie symbole oprócz Vic Rattlehead, ale również przykleja się na stałe w miejscu pojawienia się, do końca rundy darmowych spinów.

Head Crusher Bonus- w tej grze zadaniem gracza jest wybrać jednego z zakapturzonych więźniów, który zgarnie piękny łomot w wideo. Za wylosowanie mężczyzny zgarniamy bonus i gra trwa dalej, za wylosowanie kobiety wygrana jest wypłacana i kończymy rundę. Jednak wylosowanie żeńskiego więźnia może się opłacić. Jeżeli trafimy za pierwszym razem, zgarniamy Top Award(wysokość w zależności od poziomu, od 18x do aż 70x!)

Ostatni dodatek- Extended Wild Mustaine to tradycyjny wild, który rozciąga się na cały bęben.

Jak widać pomysły na wideo automaty wciąż się mnożą, a producenci slotów coraz aktywniej konkurują o uznanie graczy. I bardzo dobrze, w końcu gry mogą przez to tylko zyskać na jakości. Slot Megadeth pokazuje że firma LeanderGames ma potencjał, a nam pozostaje mieć nadzieję że zostanie on odpowiednio wykorzystany i w najbliższym czasie zachwycą nas kolejnymi dobrymi slotami.