MENU

Recenzja slotu Midnight Rush

Zombie, kościotrupy, a nawet Dracula. Wszystko oblane cmentarną polewą i muzyką rodem z klasycznych horrorów klasy B lat 80-ych. Oto przed wami Midnight Rush.

Midnight RushMidnight Rush to nowy, trójwymiarowy slot, który zaledwie kilka dni temu trafił do listy gier dostępnych w prestiżowym kasynie internetowym ComeOn. Jest to slot, który jest ukłonem prede wszystkim w stronę fanów horroru. Groteskowy klimat, cmentarne tła i straszydła na symbolach. Co więcej, Midnight Rush łączy klasyczne klimaty z nowoczesnym wykonaniem. Jest to klasyczny slot wykonany w najnowszej technologii.

Gra to ładne animacje, 9 linii wygrywających i możliwość zarobienia sporej gotówki. Na planszy znajdziemy kilka symboli podzielonych na trzy kategorie. Pierwszą z nich są standardowe symbole od 10 do A w postaci nagrobków. Następnie mamy symbole graficzne. Takie są cztery i ich główną cechą jest to, że są lepiej płatne od standardowych symboli. Występują jeszcze symbole specjalne.

Pierwszym z takim symboli jest WILD. WILD każdy gracz dobrze zna i jego rola pozostaje ta sama od wielu lat. Jest jokerem zastępującym wszystkie symbole na planszy. Niestety, w Midnight Rush symbol WILD nie posiada funkcji mnożącej więc nie pomnoży naszych wygranych. Co więcej, symbol ten znajdziemy jedynie na pierwszych trzech kolumnach.

Zupełnie inaczej ma się sprawa symbolem „Click Me”. Jest to symbol, który dostarczy nam wyjątkową grę bonusową, w której zdobyć możemy ogromną ilość pieniędzy. Symbol ten może się pojawić w każdym miejscu na planszy, a wylosowanie takich trzech (niekoniecznie w jednej linii wygrywającej) powoduje uruchomienie się gry bonusowej. Jest to standardowa gra, w której odkrywamy kolejne te ukryte symbole do momentu znalezienia napisu collect. Warto tu zaznaczyć, że wygrana z gry bonusowej zostanie pomnożona przez ilość aktywnych linii oraz przez wartość zakładu przypadającego na jedną linię. Daje to możliwość to zgarnięcia sporej kwoty. Twórcy zapewniają, że w grze bonusowej wygrać można nawet do 250 tysięcy monet. Zakładając, że maksymalna wartość monety do ustawienia w grze to 2.0... Tak jest, w Midnight Rush za jednym kliknięciem można zgarnąć nawet pół miliona!

Oprócz samej gry bonusowej, Midnight Rush posiada również kilka elementów wartych uwagi. Jest to między innymi funkcja autogry pozwalająca nam do ustawienia nawet 50, następujących po sobie obrotów. Warto zwrócić również uwagę na mnożnik. Jest to pasek z symbolami x1,x2,x3,x4 oraz x6. W trakcie każdego obrotu bębnem, na mnożniku losowany jest jeden z symboli. Wylosowanie dla przykłady x2 oznacza podwojenie wszystkich wygranych w danym obrocie, również tych z gry bonusowej.

Grając w Midnight Rush nie może nam umknąć również oprawa audiowizualna. Ta jest bardzo dopracowana, muzyka wprowadza nas w groteskowy klimat, a animacje robią wrażenie. Co więcej, optymalizacja gry jest naprawdę dobra, aplikacja działa płynnie nawet na starszym sprzęcie. Nie czekajcie zatem i witajcie do kasyna internetowego ComeOn bo w Midnight Rush naprawdę warto zagrać! Polecamy!