MENU

Artykuł o przerażających slotach opartych na kultowych horrorach

Twórcy internetowych gier hazardowych starają się dogodzić każdemu po trochę. Było już coś dla fanów komiksów, dla fanów kryminalnych zagadek CIA (czy jak im tam było), znalazła się nawet gra dla amatorów kina gangsterskiego. A jak wygląda sytuacja z grami dla fanów kina grozy? Okazuje się, że i dla nich się co nieco znajdzie.

BloodsuckersNosferatu, Frankenstein czy wilkołaki, miłośnikom horrorów nie trzeba przedstawiać tych oto postaci gdyż są jednymi z najbardziej kultowych i najbardziej rozpoznawalnych straszydeł ubiegłego i obecnego tysiąclecia. Ich postaci są skrzętnie wykorzystywane w wielu przedsięwzięciach od zabawek, na grach komputerowych/konsolowych kończąc. A co z miłośnikami kasyn internetowych? Nie martwcie się gdyż dla nas również coś przygotowano!

Na pierwszy ogień idzie słynny Frankenstein. Automat jest dostępny w kasynie internetowym Unibet i został przygotowany przez firmę NETEnt. To oznacza przede wszystkim jedno – wysoką jakoś wykonania, bonusy, a także zabawę na najwyższych obrotach. Frankenstein, podobnie jak obecnie większość gier produkcji tej firmy nie posiada systemu progresywnego jackpot jednak za jednym zamachem umożliwia wygranie nawet do 150 tysięcy monet! Zakładając, ze gramy na najwyższej z możliwych wartości monet, do wygrania jest przeszło 75 tysięcy euro, wystarczy mieć odrobinę szczęścia!

Automat jest zaprojektowany w mrocznych, ciemnych barwach zaś podkład dźwiękowy potrafi przyprawić o gęsią skórkę. Oprócz standardowych symboli znajdziemy też symbole przedstawiające najważniejsze postaci cyklu filmów w tym tytułowego doktora czy też jego potwora. Autorzy pokusili się również na bardziej absurdalne symbole takiej jak... mózg.

Symbolem specjalnym jest natomiast symbol młyna przedstawionego na krwistym niebie. Wylosowanie trzech oznacza wzięcie udziału w grze bonusowej, a konkretniej w serii darmowych spinów.

Kolejnym wartym uwagi slotem jest Bloodsuckers. Bloodsuckers w przeciwieństwie do Frankensteina, zachwyci nas gotyckim klimatem i wizytą w zamku samego księcia Draculi, wielkiego Nosferatu. W oprawie graficznej dominuje czerwień i – podobnie jak w przypadku Frankensteina – do oprawy audiowizualnej nie można się przyczepić.

Podobnie jak do bonusów. Darmowe spiny w postaci gry bonusowej pozwalają wygrać całkiem sporą sumkę, mimo tego, że gra nie jest podpięta do systemu jackpotów. Ponadto sprawnie działa nawet na starszym sprzęcie bez konieczności obniżania jakości grafiki.

Wszystkie te gry cechuje jedno – bonusowe eventy. Co powinniście przez to rozumieć? Ano to, że na niektóre okazje szykowane są naprawdę ciekawe i opłacalne dla graczy bonusy. Dzieje się tak głównie w czwartym kwartale z okazji Halloween – wtedy to fanatycy straszydeł powinni cieszyć się najbardziej gdyż zawsze jest o co grać.

Tymczasem zapraszam do prestiżowych kasyn internetowych korzystających z oprogramowania NETEnt by spróbować pograć, wygrać i przy okazji się nieźle nastraszyć! Tym bardziej, że jest o co grać! Bójcie się! Bójcie się i wygrywajcie!