MENU

Recenzja slotu Shoot

Rozpoczęcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn 2012 już za nami jednak mecze wciąż trwają, a piłkarskie szaleństwo nie wydaje się szybko zniknąć. Niektórzy postanowili to sprytnie wykorzystać czego można było się zresztą spodziewać. Kogo jednak obchodzi przewidywalność gdy mamy do czynienia z prawdziwą perełką?

Shoot!No właśnie perełką,. Perełką i zarazem jednym z największych zaskoczeń w naszym redaktorskim gronie ostatnimi czasy. Jak wszyscy dobrze wiemy, sezonowe gry nie są nigdy najwyższych lotów. Włączysz, pograsz z sentymentu i odejdzie w niepamięć. Shoot! Być może geniuszem nie jest jednak z pewnością zasługuje na wysokie miejsce w rankingu gier hazardowych ostatnich tygodni.

Zadowoleni będą przede wszystkim Ci, którzy chcieliby odpocząć od gier firmy NETEnt. Nie mówię, że te są złe jednakże nie można zaprzeczyć temu, że gier tej firmy jest ostatnio cały zalew i nie dają nam spokoju z żadnej strony, a oprócz zmian bonusów i wystroju są przeważnie takie same – z głównym zarzutem wciąż tego samego, niezmiennego interfejsu. Shoot natomiast, z racji tego, ze jest to gra innej firmy jest pewnym powiewem świeżości.

Część z was może zapytać po co grać? Slot ten niestety nie obsługuje systemu progresywnego jackpot jednakże wciąż można w nim wygrać spore kwoty pieniędzy! Co prawda osobiście uważam, że grać się powinno zawsze wyłącznie do przyjemności zostawiając zysk i wygrywanie na drugim planie jednakże jak wspomniałem – Shoot! To nadal całkiem niezłe pieniądze. Pamiętacie Rocky'ego? Jeżeli tak to wystarczy sobie przypomnieć gry bonusowe czy ułożenie imienia głównego pięściarza w bębnach – premiowane to było kilkoma, a nawet kilkunastoma tysiącami euro naraz! Co prawda nie są to miliony, ale tysiące też cieszą – nie zapomnijcie o tym, że łatwiej tu wygrać niż w przypadku jackpota więc kwoty muszą być odpowiednio zmniejszone bo właściciele by zbankrutowali. Są jednak w dalszym ciągu wysokie i satysfakcjonujące. Zresztą... wszystko co wygrane potrafi uszczęśliwić!

Motywem przewodnim Shoot! - jak już z pewnością wywnioskowaliście – jest piłka nożna. W przypadku tego właśnie slotu klimat nie tylko jest ważnym elementem składowym gry (wszakże będą grali w niego głównie zapaleni kibice!), ale przede wszystkim wyśmienicie spełnia swoją rolę. Dobór kolorów, symbole z jakimi się spotkamy podczas gry czy nawet lekko zmodyfikowany interfejs – wszystko powoduje, że naprawdę czujemy, że gramy w grę poświęconą fanom piłki nożnej co naprawdę cieszy! Ponadto tu i ówdzie przewijają się motywy piłkarskie takie jak krótka animacja strzelenia gola, okrzyki (te kulturalne ;) ) piłkarskie czy – jeżeli dobrze usłyszałem podczas gry – wuwuzela. Tak, nawet ona się pojawiła!

Shoot jest jedną z tych niewielu gier sezonowych, w które gra się naprawdę przyjemnie. Gra posiada bardzo przejrzysty interfejs, działa szybko nawet na starszych sprzętach i jest po prostu przyjazna użytkownikowi. Piłka nożna pojawia się tam na każdym zakręcie i atakuje nas piłkarską falą przy każdej okazji jaka się nadarzy. Nie mówię oczywiście, że to źle jednak sprawia to, że jest to slot przeznaczony raczej tylko dla fanów futbolu. Tym jednak z czystym sumieniem polecam tą grę! Tym czasem wracam do gry także do zobaczenia w wirtualnym świecie lub na tablicach najlepszych wyników!