MENU

Sloty systemy gry

Sloty są grą czysto losową. To sprawia, że nie ma do nich konkretnych strategii gry czy systemów zapewniających zwycięstwo. Przedstawiam jednak zbiór zasad i postanowień ogólnych, które sprawią, że sloty staną się grą przyjazną i naprawdę ciekawą. Pomogą wam nie tylko czerpać z gry radość, ale także pomogą wygrać prawdziwe pieniądze!

Sloty - systemy gryZanim zaczniemy grać, powinniśmy zapoznać się z maszyną, do której chcemy usiąść. Na pierwszy rzut idzie system wypłat. Przede wszystkim powinniśmy się zapoznać z tablicą wypłat i przeczytać jakie są mnożniki wypłat w zależności od wylosowanych symboli. Ponadto bardzo ważną właściwością każdej maszyny jest wskaźnik wypłacania. Wskaźnik ten jest przedstawiany w wartościach procentowych. Im wyższy wskaźnik wypłacalności tym większa szansa na to, że odejdziemy od videoautomatu zyskując pieniądze.

Tak jak pisałem w dziale „zasad” jedną z najważniejszych rzeczy jest granie na możliwie maksymalnych stawkach. Granie na max betach wiąże się z wieloma profitami, przede wszystkim ze zwiększoną szansą na wylosowanie trafnych układów! Ponadto w niektórych miejscach można znaleźć maszyny, które są zaprogramowane w taki sposób, że wypłacać będą jedynie za grę na stawkach maksymalnych.

Gra na max betach to także szansa na zdobycie jackpota! Jackpot to ogromna pula pieniężna zliczana z całego systemu automatów progresywnych. Kwoty jakie znajdziemy w jackpocie często przekraczając kwoty milionów dolarów! Aby wziąć udział w losowaniu jackpota wymagane jest właśnie granie na maksymalnych stawkach.

Innowację do systemu slotów wprowadziły popularne kasyna internetowe takie jak Unibet czy
Betsson
. Obydwa te kasyna posiadają sloty renomowanej firmy NETENT, która ostatnimi czasy uruchomiła najnowsze maszyny. Posiadają one specjalne symbole, które powodują, że nasza szansa na wygraną jest większa niż kiedykolwiek!

Symbole te to WILD i BONUS. Pierwszy z nich daje nam ogromny mnożnik wygranej. W zależności od rodzaju automatów mnożnik ten może zwiększyć naszą wygraną nawet dziesięciokrotnie! Co więcej, symbol WILD zastępuje każdy inny symbol w automacie czyli jest również łącznikiem.

Równie ciekawym jest symbol BONUS. Ten z kolei gdy go ujrzymy przenosi nas do specjalnej gry bonusowej. W grze tej możemy zaś uzyskać darmowe spiny. Darmowe spiny są specjalnym rodzajem spinów, których równowartością są maksymalne zakłady! Dodatkowo darmowe spiny to spiny, w których każdy układ bierze udział podczas gdy normalnie każdy układ kosztuje nas dodatkowy zakład!

Strategia do gry w sloty to nie jest jedynie umiejętność gry na max betach czy poznanie automatu. Jak już wspominałem, sloty to gra czysto losowa więc i nasze podejście musi być w tej grze odpowiednie.

Przede wszystkim – traktujmy to jako rozrywkę. Branie pod uwagę slotów jako sposobu na zarobienie szybkich i łatwych pieniędzy jest podstawowym błędem każdego gracza! Z takim podejściem szybko stracimy pieniądze i odejdziemy z niczym! Jest to rozrywka, która powinna nam sprawiać frajdę. Z wygranej się oczywiście cieszymy, ale nie opłakujemy porażki. Najlepiej ustawić sobie konkretne limity, których nie przekroczymy w ciągu tygodnia tudzież miesiąca. Nie próbujmy „rozgryzać” automatów gdyż nic nam to nie da – decyduje tu jedynie szczęście i tego powinniśmy się trzymać.

Jeżeli jesteś już gotowi na spróbowanie swoich sił, odwiedźcie jedno z renomowanych kasyn internetowych takich jak Unibet, Betsson czy CasinoEuro. Posiadają one najnowsze oprogramowanie do slotów przygotowane przez pioniera gier hazardowych co pozwoli nam korzystać z gry w najlepszych warunkach!