MENU

Recenzja slotu South Park

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

To się w końcu musiało stać – najpopularniejsza animacja na świecie trafiła w końcu na ekrany naszych komputerów pod postacią slotu w internetowych kasynach. To nie mogło się nie udać.

South ParkTo znaczy inaczej, oczywiście, że nie udać się mogło, ale odpowiedni ludzie zadbali o to by tak się nie stało. W końcu szkoda byłoby zaprzepaścić tak niesamowicie popularną licencję. Koniec końców licencja trafiła jednak do studia NETEnt, a oni już doskonale wiedzieli co z nią zrobić. To, znane z jakości swoich gier studio przedstawia nam South Park – jeden z najlepszych slotów ostatnich miesięcy.

I już na początku trzeba przyznać jedno – South Park jest slotem niemalże idealnym, łączącym dwie najważniejsze cechy maszyn opartych o popularne licencje. Pierwszą z nich jest podobieństwo do swojego – telewizyjnego w tym wypadku – pierwowzoru. Grając w South Park mamy wrażenie, że leżymy wygodnie przed telewizorem oglądając kolejny odcinek naszej ulubionej kreskówki. Już samo intro to animowana wstawka, w której – zgodnie z tradycją kreskówki – ginie Kenny, tym razem przygnieciony przez maszynę w kasynie. Później jest już tylko lepiej. Pojawiają się kolejne to, znane z serialu postaci, przygrywa znana z kreskówki muzyka, a sama oprawa graficzna, cóż no – widać gołym okiem, że gra ma błogosławieństwo samych twórców tego miasteczka.

Oczywiście czym byłby slot bez odpowiedniej strony technicznej gry. Na całe szczęści, twórcy czyli studio NETEnt zadbało również i o ten szczegół. South Park to gra, w której aż jest ciasno od bonusów, które możemy uruchomić. Otrzymujemy przede wszystkim aż cztery gry bonusowe! Każda z nich jest przypisana do jednego z czwórki głównych bohaterów i jest podzielona po połowie na dwie gry bonusowe i na dwie serie darmowych spinów. Kyle i Stan otrzymali darmowe obroty (z dodatkowymi bonusami jak „kopnij bobasa” w wykonaniu Kylea) zaś Cartman i Kenny otrzymali gry bonusowe, raz jeszcze wypełnione znanymi z serialu gagami. Wszystkie te odniesienia do serialu sprawiają, że aż chce się grać. Bywalcy kasyn zaznajomieni z serialem nie będą mogli się oderwać, zaś gracze, którzy o South Parku wcześniej nie słyszeli – z całą pewnością nabiorą ochoty do obejrzenia przynajmniej jednego odcinka.

Oprócz gier bonusowych, South Park oferuje również trzy rodzaje atrakcyjnych wydarzeń losowych. Te, znane również jako mini features wydarzenia to losowa funkcja, która pojawić się może przy zakręceniu bębnami. Pierwszym i zarazem najczęstszym jest pojawienie się pana Hankeya (fani serialu wiedzą o kogo chodzi), który w losowych miejscach na kolumnie 1,3,5 pozostawi symbole WILD. Pozostałe dwa, nieco rzadsze to zamienienie trzech symboli WILD z kolumn 2,3,4 na najbardziej opłacalną kombinację oraz specjalny WILD Cartmana. WILD w wersji Cartmana do kwadrat 3x3 złożony z 9 symboli WILD, który pojawia się na trzech środkowych kolumnach (2,3,4). Gra z aktywowanym WILDem Cartmana da nam zatem w najgorszym wypadku trzy symbole WILD w jednej linii, w najlepszym zaś – 9 symboli WILD zakrywających pełne trzy kolumny!

Jak zatem widzicie, grając w South Park raz po raz będziecie otrzymywać szanse na niesamowicie wysokie wygrane. Grać zatem warto, tym bardziej, że slot jest dopracowany w najdrobniejszym calu. Zdecydowanie kandydat na grę hazardową roku 2013!