MENU

Recenzja najnowszego slotu Starburst.

Patrząc przez pryzmat czasu, na naszej stronie od dawna faworyzowany był jeden konkretny wydawca gier hazardowych online – firma NETEnt. Tak się stanie i tym razem – cóż innego mam bowiem zrobić skoro chłopaki wypuścili kolejny, warty grzechu slot?

StarburstStarburst bo tak nazywa się nowa gra tego niebywale utalentowanego studia NETEnt z miejsca przenosi w bogate klimaty – diamenty, perły i kryształy, to właśnie daje nam Starbust, ale po kolei.

Slot jak zwykle prezentuje się od strony audiowizualnej wyśmienicie, nie można się przyczepić absolutnie do niczego. Ładne, nie rażące w oczy tło, łagodny podkład dźwiękowy i przykuwające wzrok diamenty jako symbole, które znajdują się na tarczach bębnów. Dodatkowo, NETEnt ponownie zoptymalizowało swoje gry! Oznacza to mniej więcej tyle, że w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek Starburst działa jeszcze płynniej!

Sama rozgrywka nie różni się zbytnio od innych gier tego typu – no bo w końcu jak mogłaby się różnić gra w różnych slotach? To co charakterystyczne dla Starburst to fakt, że nie posiada on progresywnego systemu wygranej zwanego również Jackpot. To oznacza, że chętni na zgarnięcie jednorazowo kilku milionów euro nie mają tu czego szukać. Nie znaczy to jednak, że w Starburst nie da się wygrać! Wygrać się da i to kilkadziesiąt tysięcy za jednym pociągnięciem! A pomaga nam w tym kilka czynników.

Pierwszą z ciekawostek, które zaserwował nam Starburst jest symbol gwiazdy nazwany również Starburst WILD. Jak każdy inny symbol z kategorii Wild tak i ten jest pewnego rodzaju jokerem. Dzięki niemu możemy pomnożyć swoją wygraną, a przy okazji zastępuje on jakikolwiek inny symbol. W Starburst wylosowany symbol WILD powoduje, że cała kolumna symboli (3) zamienia się na symbol WILD po czym maszyna automatycznie wykonuje darmowy spin na ostatnio zagranej stawce!

Oczywiście to nie koniec udogodnień i ułatwień pomagających nam w zdobyciu okrągłej sumki. To co w Starburst najciekawsze to system liczenia wygranych. Jak w każdym, dobrym slocie, w Starburst jest 10 linii, które zliczają nasze wygrane poczynając od rzędu trzech symboli. Tworzy to ładną pajęczynkę. To co jednak najciekawsze to fakt, że wygrane są liczone... od obu stron! Większość maszyn liczy wygrane jedynie od prawej strony. Starburst natomiast jest pierwszym slotem z jakim się spotkałem, który wygrane rzędy liczy również od prawej strony! Jak to się przedstawia w praktyce? Załóżmy że udało nam się trafić 4 symbole po lewej stronie – jesteśmy zadowoleni bo zgarnęliśmy właśnie niezłą sumkę. Co jednak jeżeli te 4 symbole pojawiły się od prawej strony? W normalnej maszynie by zostały nie policzone przez to, że nie zaczęły się od lewej ścianki. Starburst jest policzy i doda do naszego konta kilkaset euro! Czemu kilkaset? Bo wygrane, szczególnie 4-rzędowe w Starburst są bardzo szczodre!

Firma NETEnt ponownie udowadnia, że jest godna zaufania, a w jej gry grać się po prostu opłaca. Starburst jest dostępny w najlepszych, najbardziej renomowanych kasynach internetowych: Unibet, Betsson i CasinoEuro. Nie pozostaje wam więc nic innego jak grać!