MENU

Recenzja maszyny Super Nudge 6000

Coraz więcej pojawia się nowych gier stawiających na technologie i kolejne to bajery multimedialne. Czasami pojawia się jednak jakaś perełka pozwalająca nam odlecieć w zapomnienie i wrócić do lat 90-tych gdzie w klimatycznych pubach można było skorzystać z klasycznych maszyn.

unibetTaką grą niewątpliwie jest Super Nudge 6000. Jest on mechaniką bardzo zbliżony do opisywanego przez nas niedawno Club 2000. Podobna rozgrywka i założenia, jednak nieco prostsze zasady i bardziej ułożony interfejs zapewniają Super Nudge 6000 pierwsze miejsce i zostawienie milenijnego klub u daleko w tyle!

Super Nudge 6000 to klasyczny przykład automatu, w którym możemy spędzić dużo naprawdę dużo i naprawdę miło spędzonych chwil. Ogólnie rzecz biorąc owocki wpadają w oko od samego początku, interfejs jest przyswajalny, a całość prezentuje się w systemie, który nie zrobi z nas bankrutów po kilku spinach.

Na tym właśnie polega bolączka niektórych gier w dzisiejszych czasach. Oferują wysokie wygrane, które osiągalne są tylko przy grze na maksymalnych stawkach. Problem polega jednak na tym, że wysokie stawki szybko potrafią obrócić nasz portfel w pusty pojemnik na powietrze. W Super Nudge 6000 jest inaczej. Gra może nie oferuje milionów za jednym spinem, ale...

...no właśnie „ale”. Stawki nie są zbyt wysokie, największą z możliwych jest 10 euro na jeden spin przy założeniu że wartość monet ustawimy na stosunek 1:1. Mamy 3 kolumny i 5 rzędów, wygrane zliczane są z poziomych pasków oraz z ukosów licząc rzecz jasna od lewej strony. Łącznie mamy zatem 7 możliwości wygranej. Przy założeniu, że symboli jest łącznie niecała dziesiątka wygrana wcale nie jest marzeniem, a rzeczywistością!

Oczywiście na tym się nie kończy. Po wygranej, zdobyte przez nas pieniądze trafiają do „górnej” puli bonusowej. Wygraną możemy od razu zebrać lub spróbować grać o większe pieniądze wykorzystując tytułowe nudge'i. Spiny górne możemy wykonywać za trzy stawki – 20, 40 i 60. Każda z nich odpowiada ilości dostępnych nudge'ów. 20 to 1 nudge, 40 to 2 i 60 to adekwatnie 3 nudge'i. Czym jest nudge? Jest to nasza pomoc w dążeniu do wygranej! Przy założeniu, że mamy 3 nudge'i, gdy system wykryje, że 3 krotne poruszenie któregoś z bębnów o jedno miejsce w górę lub w dół da nam wygraną automatycznie wykorzysta nugde'i – jeden nudge to przesunięcie bębna o jedno miejsce. System więc działa na naszą korzyść, a my możemy sporo wygrać.

Oczywiście jak już wspomniałem Super Nudge nie oferuje milionów i zarazem nikt tych milionów nam nie obiecuje. Wygrane w tym jednorękim bandycie są mniejsze niż w innych grach, które nie posiadają nawet systemu jackpot jednakże gra jest przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Zysk jest mniejszy, ale bardziej regularny i można by rzecz, że wręcz pewniejszy.

To są główne powody, dla których warto zagrać w Super Nudge 6000. Gra, przygotowana z ukłonem w stronę klasycznych maszyn wrzutowych, o których ludzie powoli zaczynają zapominać. Ja tymczasem z całego serca polecam tą grę wszystkim zapalonym hazardzistom!