MENU

O świątecznych slotach i nie tylko

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

Święta tuż przed nami więc warto poruszyć temat slotów, które... poruszają temat świąt! A jest ich naprawdę na pęczki i pojawiają się co roku nowe, tuż przed samymi świętami.

UnibetSloty zdążyły podjąć już chyba każdą możliwą tematykę. Było klasyczne fantasy, było SF, były horrory, komedie. Była nawet polityka, kryminały, przestępcy. Sloty są również tworzone na podstawie modnych na chwilę obecną trendów. A także okolicznościowo i to właśnie pod tą ostatnią tematykę podpadają sloty świąteczne. Czy one się jednak czymś wyróżniają. Owszem jednak dostrzegą to tylko najbardziej spostrzegawczy – lub też najbardziej cierpliwi – gracze.

Na pierwszy rzut oka to najnormalniejsze na świecie sloty, jedynie wyróżniające się tematyką. Slot świąteczny to nie jest bowiem „jałowe” określenie na gry, które mają po prostu w nazwie „Christmas” albo,w których przejawia się motyw śniegu czy też choinki. Nie nie moi drodzy to coś więcej. To odpowiednio zbudowany klimat, to odpowiednio dobrana, wyjątkowo świąteczna muzyka, to każdy element gry mający nam przypominać o tym, że już za kilka dni przyjdą święta. Oczywiście ważna uwaga – tego typu gry są przeznaczone wyłącznie dla wytrwałych lub dla tych, którzy święta po prostu lubią – innym nie polecam nawet próbować.

Ciągle jednak wspominam o wyjątkowej aranżacji tego typu gier i o niczym więcej, a przecież coś musi być na rzeczy. I w rzeczy samej jest. Wielu graczy zdążyło już to dostrzec, udało się to także i mnie – sloty te w określonym czasie są delikatnie (naprawdę bardzo delikatnie!) podkręcone tak, by dawać nam większe i częstsze wygrane. Myślicie sobie – niemożliwe! A jednak, to prawda. Oczywiście nie mówimy tutaj o wielkich liczbach, a jedynie o drobnych cyferkach, które bogactwa nam z całą pewnością nie przyniosą. Liczy się jednak gest i ta radość z częstego wygrywania.

Oczywiście gry po świętach z kasyn nie znikają, a że kasyna to nie jest organizacja charytatywna to i większej kasy przez cały rok rozdawać nie będzie dlatego też po świętach są takie maszyny „przykręcane” z powrotem do wartości standardowych. Mimo tego w dalszym ciągu warto w nie grać.

Warto, ponieważ twórcy tego typu slotów bardzo często właśnie do nich wciskają więcej gier bonusowych, dodatków i ukrytych „ficzersów”. Nie muszę chyba tłumaczyć, że każdy taki dodatkowy element zwiększa nasze szanse na wygraną? A nawet jeżeli nie wygramy – to i tak w dalszym ciągu jest to ciekawsza rzecz od wałkowania tego samego w kółko i w kółko jedynie ze zmienionym tłem.

Także jak sami widzicie w sloty świąteczne grać naprawdę warto – warto bo można na tym zyskać więcej. A dla wybrednych mam dobrą wiadomość – jest w czym wybierać, tym bardziej, że twórcy lubią mieszać świąteczne klimaty z innymi takimi jak komedia (co jest akurat oczywiste), fantastyka (to już mniej oczywiste), a nawet horror! (niecodzienne połączenie, ale na tyle ciekawe, że z całą pewnością warte sprawdzenia).