MENU

Recenzja slotu The Glass Slipper

Kopciuszek to bez dwóch zdań baśń, którą zna absolutnie każdy. Piękna, acz źle traktowana kobieta, wredne siostry, książę i wielki bal. A teraz także mnóstwo bonusów i cała masa pieniędzy do zgarnięcia.

Glass Slipper UnibetThe Glass Slipper to najnowszy slot, w który już teraz możemy się zagrywać za pośrednictwem serwisu Unibet Casino Black. Ten baśniowy slot wyróżnia się kilkoma rzeczami. Zainteresowani? Powinniście dlatego też zapraszam do tej krótkiej, lecz treściwej lektury.

Gra wita nas przyjemnym, animowanym intro, które jest niczym innym jak kolejną wariacją popularnej baśni o kopciuszku. Następnie krótka informacja o dostępnych bonusach i... szok! Dokładnie tak, szoku doznajemy już przed samą rozgrywką, a to właśnie dzięki bonusom, a konkretniej ilości bonusów jakie dane nam będzie zobaczyć. The Glass Slipper oferuje aż 5 różnych bonusów, z czego jednym z nich jest jackpot progresywny! Tak jest drodzy państwo, opisywany przeze mnie slot posiada jackpota więc wygrać można naprawdę dużo. Przejdźmy jednak do reszty bonusów.

Część z bonusów dostępnych w The Glass Slipper jest zupełnie standardowa – mowa tu przede wszystkim o możliwości zdobycia darmowych spinów dla naszego slotu. Inne jednak w pewien sposób się wyróżniają i nawet jeżeli są to powielane już schematy to przygotowane zostały na tyle atrakcyjnie, że nikomu to nie przeszkadza. Dajmy tu na przykład najprostszą z możliwych gier bonusowych, w których odkrywamy to kolejne pola zbierając wartości pieniężne znajdujące się pod nimi. W tym przypadku mamy do czynienia z myciem okien. Okien jest 16, a gramy do momentu, w którym nie natrafimy na to jedno okno, które przy myciu się stłucze. Bonus niby niczym się nie wyróżniający, ale przygotowany z głową i smakiem.

Następnie mamy SUPER WILD czyli mocniejszą wersję WILDa. Po wylosowaniu tego symbolu pojawiają się białe gołębie. Gołębie te zastępują pięć wybranych symboli na tarczy na symbol SUPER WILD. SUPER WILD jest – podobnie jak WILD – jokerem, a także dodatkowym mnożnikiem naszej wygranej. Mamy jeszcze bonusową grę Grand Ball, w której wygrać można nawet x1000 naszej stawki początkowej! Oprócz tych wszystkich gier jest jeszcze oczywiście jackpot. Główna pula oferująca na chwilę obecną kilkaset tysięcy euro. Co więcej – kwota ta wciąż rośnie!

Od strony audio-wizualnej jest poprawnie, a nawet bardzo poprawnie. Tło muzyczne nie męczy, animacje są ładnie przygotowane, a jeżeli komuś nie podpadną to zawsze można je przewinąć. Dla animacji duży plus szczególnie w przypadku gier bonusowych, które sprawiają, że bonusy te w jakiś sposób się wyróżniają. Warto wspomnieć także o animacjach przejść – każda gra bonusowa ma swoje animowane „przejście” dzięki czemu nie jest podana „na sucho”.

W hazardowego kopciuszka z całą pewnością warto zagrać. The Glass Slipper czyli szklany pantofelek to gra dopracowana i przyjazna graczowi. Możliwości na wygraną jest cała masa, a stawki są naprawdę wysokie więc nie zastanawiać się tylko grać!