MENU

Recenzja slotu Thunderfist

Można powiedzieć, że już przywykliśmy do tego, że twórcy gier hazardowych znajdujących się w kasynach on-line próbują znaleźć jak największe grono odbiorców i im dogodzić. Po slotach opartych na kultowych horrorach czy popularnych kryminałach przyszedł czas na coś dla fanów chińskich wojaków i czarodziejów.

ThunderfistThunderfist, bo tak nazywa się recenzowany przez nas dziś slot zabiera nas do bambusowego lasu pełnego tradycyjnych, chińskich wojowników. Mamy asasyna z twarzą ukrytą pod słomianym kapeluszem, mędrca czy nawet piękną kobietę z morderczym kijem bojowym. Nie mogło również zabraknąć złego czarnoksiężnika. Czy jest on jednak taki zły? Wszakże to on daje nam mnożnik i jednocześnie służy za jokera. Co więcej! Jest na tyle duży, że wraz ze swoją brodą może zajmować całą kolumnę symboli!

Na pierwszy rzut oka Thunderfist to kolejny, standardowy slot firmy NETEnt czyli najważniejszego producenta nowych gier dla kasyn internetowych. Ponownie jest to slot nie włączony do kasynowego systemu progresywnego zwanego również jackpotem. Ponownie jednak mamy masę bonusów, mnożników i wiele „przeszkadzajek”, które – wbrew nazwie – pomagają nam zdobyć pieniądze. Dodatkowe gry bonusowe oraz wciągająca rozgrywka również nam w tym pomagają bo zdobycia jest dużo.

Naprawdę dużo! Ostatnie sloty nie były w tym temacie zbyt intrygujące. Kilkadziesiąt tysięcy to był raczej max tego co mogły zaproponować. Thunderfist się z tego tłumu znacznie wybija. Przy założeniu, że grać będziemy na wartości monet 0,5 gdzie jedna moneta to będzie pół euro to do zgarnięcia za jednym obrotem bębna jest prawie milion euro! Prawie gdyż w dokładnym przeliczeniu mówimy o kwocie około 700 tysięcy co i tak jest niesamowicie dużą kwotą. Pamiętajcie jednak, że wartości monety po wygranej zmienić się nie da ;)!

Prócz ogromnej ilości pieniędzy do zdobycia w Thunderfist gra się praktycznie tak samo jak w pozostałe sloty, które ostatnio dostarczył nam NETEnt. Nie można tego jednak uważać za wadę gdyż gry tejże firmy są zwykle wykonywane bardzo dokładnie i nie inaczej jest tym razem, gra jest dopracowana od strony audiowizualnej, płynność gry ponownie została poprawiona zaś niezmienna grywalność wciąż zapewnia masę świetnej zabawy połączonej z adrenaliną.

Jak to zwykle bywa, tak i tutaj znajdziemy symbole zwykłe, bonusowe i specjalne. W wypadku tych zwykłych to 10, J, Q, K, A tym razem zrobione za pomocą bambusowych patyków. Symbole bonusowe czyli lepiej płatne to bohaterowie nieopowiedzianej historii o walce pomiędzy dobrem i złem na terenie chin zaś symbole stricte specjalne mamy dwa – jednym z nich jest złoty symbol odpowiadający czemuś w rodzaju WILD zaś drugim jest symbol czarnoksiężnika, który rozciąga się na trzy pionowe pola czyli zastosowano patent, który oglądać mogliśmy na przykład w Scarface.

Thunderfist podobnie jak większość ostatnich tworów NETEnt jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy lubią takie klimaty. Firma stawia na stworzenie jak największej ilości różnych slotów tak aby każdy mógł zagrać w to co lubi dlatego też od was zależy czy spróbujecie swoich sił akurat tutaj. Niemniej jednak polecam.