MENU

Recenzja slotu Wild Gambler Arktyczna Przygoda

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku granie w kasynie w Internecie jest w Polsce nielegalne!

O Wild Gambler można było usłyszeć już dużo wcześniej. Jest to, niepowiązana ze sobą zbytnio seria slotów, której motywem przewodnim są zwierzęta a konkretniej fauna i flora danego obszaru. Była już tropikalna dżungla i było safari, przyszedł czas na mroźny biegun.

UnibetWild Gambler to tak jakby stara gra zamknięta w nowe, bardzo ładne opakowanie. To co ją wyróżnia najbardziej to proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka. Co więcej, Wild Gambler jest slotem, który pozwala nam określić nasz wyjątkowy styl gry. W jaki sposób? Przeczytacie poniżej!

Z pozoru gra nie wyróżnia się absolutnie niczym. Gdzie tu bonusy? Gdzie tu dodatkowe symbole odblokowujące nowe rzeczy czy też losowo przyznawane „ficzersy”? No właśnie, nie ma. Wild Gambler został bowiem stworzony na starą modłę i można go uznać za grę hazardową z poprzedniej epoki. Czy to źle? Zdecydowanie nie, ma bowiem jedną rzecz, której pozbawione są dzisiejsze, zbajerowane sloty.

I właśnie cały fenomen tej gry znajduje się w tym jednym systemie. Z pozoru bardzo prosta rzecz zadecydowała o tym jak bardzo elastyczny okazał się Wild Gambler i jak bardzo możemy dostosować go pod samych siebie. Mowa tu o zamrażaniu symbolu WILD. Na czym to polega? Otóż jeżeli wyolsujemy WILD możemy go zatrzymać/zamrozić. Oczywście kosztuje to dodatkowe pieniądze. Dla przykładu, pojedynczy WILD będzie nas już kosztował lekko ponad dwukrotną wartość zakładu bez mrożenia naszego jokera. Im więcej zamrożonych symboli WILD tym większą stawkę przyjdzie nam zapłacić. W tym miejscu oczywiście trzeba uważać gdyż maksymalna wartość zakładu wynosi 500 EUR na jedną grę, a uwierzcie mi, że można to bez problemu „przekroczyć” przy maniakalnym mrożeniu mnożników w postaci szczerzącego zęby misia polarnego. To jednak nie wszystko. Każdy z zamrożonych WILDów można pomnożyć aż do mnożnika x5. Oznacza to, że WILD ten jeżeli znajdzie się na wygrywającej linii, pomnoży naszą wygraną adekwatnie do mnożnika. Każdy dodatkowy „X” kosztuje tyle ile normalny WILD.

Jak zatem zamierzacie grać? Zmrożone WILDy to większy koszt zakładu ale tym samym większa szansa na wygraną, a w przypadku dodania mnożnika – większa wygrana, nawet kilkukrotnie. Niestety twórcy nie określili ile maksymalnie można wygrać w jednym obrocie, ale nie trzeba być magistrem matematyki by określić, że wygrane padają naprawdę ogromne. W grze można wylosować również darmowe obroty i tu ważna informacja – w darmowych obrotach funkcjonuje ostatni zapamiętany układ zmrożonych WILDów także jak sami widzicie – warto grać agresywnie gdyż możemy wtedy zyskać za darmo obroty warte kilkaset euro.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie oprawa graficzna i interfejs. Ten drugi jest bardzo przyjazny użytkownikowi i niesamowicie wygodny. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to jeden z niewielu slotów w pełni przetłumaczonych na język polski i co więcej – przetłumaczony naprawdę profesjonalnie. Grafika natomiast jest lekka i przyjemna dla oka. Wszystko to pokazuje, że w Wild Gambler zdecydowanie warto grać. Jest to gra zarówno dla tych co lubią proste sloty jak i dla tych, którzy od gry oczekują maksymalnej dawki adrenaliny. Wild Gambler w wersji zimowej spełni oczekiwania obydwu tych odbiorców.