MENU

Recenzja slotu Wild Rockets

Ostatnimi czasy, nietrudno zauważyć, że twórcy idą w kierunku innowacji. Dotyczy to także firmy NETEnt, która w końcu wyłamuje się ze standardowych założeń i przygotowała nam produkcję godną współczesnych kasyn internetowych.

Wild rocketsWild Rockets, bo tak nazywa się najnowsza gra studia NET Entertainment Production to tytuł przenoszący nas kilkaset lat wstecz do krainy fantasy gdzie największą atrakcją są... fajerwerki. Młodzi wynalazcy, odziani w iście steampunkowe ubrania chwytają wielkie petardy w dłoń i pozwalają nam zgarnąć całkiem spore wygrane.

No właśnie, wygrane to jedna z najważniejszych rzeczy, która przyciąga do slotu Wild Rockets. Jest to slot bez systemu progresywnego jackpot, a największą, możliwą wygraną w jednym obrocie jest 480 tysięcy monet. Przy założeniu, że grać będziemy na najwyższych możliwych stawkach czyli w przypadku gdy moneta będzie miała wartość 0,50 euro, wygrać możemy nawet 240 tysięcy euro czyli ćwierć miliona. Oferta z całą pewnością kusząca.

Wild Rockets to także system 720 linii wygranych. Tak moi drodzy, przy uruchomieniu specjalnej gry bonusowej, właśnie tyle linii będzie podliczało nasze wygrane. Podczas gry bonusowej i uruchomienia tak dużej ilości zwycięskich linii, prawdopodobieństwo zdobycia dużych pieniędzy jest po prostu ogromne. Rzecz jasna, Wild Rockets to nie tylko wysokie wygrane i interesujące gry bonusowe. To także ciekawie zaprojektowany interfejs gry.

Na uwagę w kwestii oprawy wizualnej zasługują przede wszystkim same bębny. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, w Wild Rockets nie ma standardowych bębnów pięciorzędowych, a co za tym idzie – nie ma 25 symboli. Wyliczając od lewej strony. Pierwszy bęben ma jedynie trzy rzędy, bęben drugi to cztery rzędy. Środkowy, trzeci od lewej bęben posiada pięć rzędów i to jedyny taki bęben w grze. Następne dwa bębny są ustawione symetrycznie względem lewej strony czyli: bęben czwarty posiada cztery rzędy i bęben piąty posiada trzy rzędy. Łącznie, w trakcie jednego obrotu losowane jest 19 symboli. Dodatkowo, w Wild Rockets linie wygranych liczone są od obydwu stron – lewej i prawej.

Oprócz tego, w Wild Rockets występują standardowe symbole bonusowe. Symbol WILD oraz SCATTER to symbole, które występują w praktycznie każdej grze firmy NETEnt i bynajmniej nie jest to żadna wada. WILD działa standardowo jako joker i mnożnik naszej wygranej. Dodatkowo potrafi „skopiować” się na pole obok. Każdy WILD po trafieniu na planszę losuje dowolny kierunek, w który się będzie mógł skopiować. Jeżeli miejsce to nie jest ścianą planszy, symbol WILD skopiuje się i otrzymamy dwa jokery. SCATTER natomiast może nam dać darmowe spiny. To natomiast, w połączeniu bonusem 720 linii faktycznie może nam przynieść prawie ćwierć miliona euro.

Samej grze towarzyszą natomiast wysokiej jakości oprawa wizualna i dźwiękowa. Dzięki temu, granie staje się przyjemnością. Oczywiście znacznie przyjemniejsze jest samo wygrywanie, dlatego nie wiem jeszcze na co czekacie. Logujcie się do jednego z wielu kasyn internetowych, w których Wild Rockets jest już dostępny i zabierajcie się do gry, a jestem pewny, że dobrze na tym wyjdziecie. Polecam!