MENU

Recenzja slotu Wild Turkey

Wild Turkey to kolejny ze slotów przygotowany przez znaną i lubianą firmę NETEnt dostępny za pośrednictwem kasyna Unibet Red, ComeOn, Betsson czy też innych, renomowanych kasyn internetowych posiadających licencję na oprogramowanie studia NETEntertainment.

Wild Turkey recJuż na samym wstępie stwierdzić można, że Wild Turkey to kolejny krok do przodu względem innych gier tejże firmy. Nie spodziewajcie się jednak nic zupełnie nowego – Wild Turkey został bowiem przygotowany według starej, ale jakże sprawdzonej zasady – jest po prostu więcej i lepiej!

Ogromny wpływ mają na to przede wszystkim drobne innowacje. To, co w poprzednich slotach było eksperymentem lub, momentami, wątpliwie działającym dodatkiem, w Wild Turkey staje się integralną częścią gry. To właśnie czyni wściekłego indyka grą, w którą warto grać. Zacznijmy jednak od początku.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym bohaterem jest tytułowy indyk, a konkretniej – dziki indyk. Brzmi to co najmniej dziwnie, ale dodaje grze humorystycznego zabarwienia. Przekłada się to głównie na animacjach i symbolach. Symbole w grze, oprócz tych standardowych oczywiście, występują w formie mniej, lub bardziej normalnie przebranego indyka (pod warunkiem, że zakładamy, że przebierający się indyk w ogóle może być normalny). Oprócz symboli graficznych występuje dobrze wszystkim znany WILD oraz kolumna WILD. Kolumna WILD to szereg trzech, ustawionych pod sobą WILDów zajmujących całą kolumnę. Sam symbol przedstawia natomiast... wściekłego indyka, z oczu którego zieje prawdziwą żądzą mordu.

To co w Wild Turkey nowe to brak starego dobrego SCATTERA. Funkcjonalność symbolu SCATTER została całkowicie zastąpiona symbolem WILD. Teraz, oprócz jokera, WILD funkcjonuje również jako aktywator darmowych spinów. Wystarczy wylosować 3 symbole WILD w dowolnym miejscu planszy gry, a darmowe obroty należą do nas. W trakcie serii darmowych obrotów możemy trafić również kolumnowego WILDa. Trafienie na „dziką kolumnę” sprawia, że – oprócz mnożnika oczywiście – otrzymujemy dodatkowe dwa obroty.

Usunięcie z gry systemu SCATTER zwiększyło drastycznie nasze prawdopodobieństwo na wygraną. Dzięki temu zabiegowi mamy zaledwie jeden symbol bonusowy i wszystkie bonusy są zawarte w tym jednym symbolu, a nie rozbite na dwa różne. Policzcie sami, statystyka matematyczna pokazuje, że dzięki temu mamy znacznie większe szanse, a jak wiadomo – ona nie kłamie!

Od strony technologicznej gra prezentuje się równie dobrze. Ładne, ostre tła, przyzwoite grafiki i sprite'y oraz nie nużące tło dźwiękowe. W zasadzie nie można chcieć więcej od gry hazardowej. Zabawne są również animacje wyrwanych, unoszących się w powietrzu piór przy większej wygranej. Całość dopełnia możliwość autogry – ustawić możemy nawet do 1000 następujących po sobie rozegrań. Tym razem, funkcja ta działa w 100 procentach bez problemowo więc można jej używać do woli.

Czy zatem w Wild Turkey warto zagrać? Cóż, odpowiedź jest prosta – jeżeli czerpaliście przyjemność z wcześniejszych gier tego studia to Wild Turkey jest właśnie dla was. Studio NETEnt zrobiło kolejny krok do przodu w przemyśle gier hazardowych.